ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ UŞAK HALKINI MEKKE’NİN FETHİ PROGRAMINA DAVET ETTİ.

Anadolu Gençlik Derneği Uşak Şube Başkanı Ahmet ÖZDEMİR , UŞAK’lıları 31 Aralık gecesi Mekke’nin Fethi Programına davet etti.

ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ UŞAK HALKINI MEKKE’NİN FETHİ PROGRAMINA DAVET ETTİ.
ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ UŞAK HALKINI MEKKE’NİN FETHİ PROGRAMINA DAVET ETTİ. egeseshaber

ÖZDEMİR Yaptığı basın açıklamasında  şöyle dedi,Anadolu gençlik derneği olarak vatanına milletine sevdalı  milli manevi değerlerini koruyan Bir gençlik yetiştirmek için canla başla koşturmaya devam ediyoruz.  Biz neyiz kimiz derken biz her şeyden önce irfan mektebiyiz. Nedir irfan mektebi başta gençliğimiz olmak üzere bütün insanlarımız Allah’ımızı iyi tanısın var oluş gayesini iyi tanısın dünya ya ne için geldik vazifesi nedir bunları bilsin isteriz. Bununla beraber Allah’ımızı tanıtmak Peygamber efendimizi tanıtmak Kur’anı azimüüşşan’ı tanıtmak gayreti içerisinde’yiz .

 Ayrıca Anadolu gençlik derneği’miz bi nevi ahrete hazırlık dersanesi’dir  ömrümüz  bir gün sona erecek bizden öncekilerde olduğu gibi bizlerde ölümü tadacağız ve ebedi aleme göç edeceğiz. Nasıl dünyevi ihtiyaçlar için bir uğraş içine giriyorsak ebedi  alem içinde rahat edebilmek için  gayret etmeliyiz çaba göstermeliyiz  .Bunun içinde gençlerimizi bekaya hazırlamak ahrete hazırlamak  için gereken bütün çalışmaları yapıyoruz. Dönemlik çalışmalarımız da devam ediyor önümüzdeki hafta pazartesi akşamı ‘da Mekke’nin fethi programını icra edeceğiz bu vesile ile tüm Uşak’lı hemşerilerimizi bu gecemize davet ediyoruz  ve Çağrı düğün salonuna  bekliyoruz saat 20 00 da başlayacak programımıza Tüm halkımız davetlidir dedi…

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
"