AK PARTİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET ÇAKIN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

AK Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Uşak’ta görev yapan basın mensuplarıyla akşam yemeğinde biraraya geldi.

AK PARTİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET ÇAKIN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
AK PARTİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET ÇAKIN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI egeseshaber

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar ve SKM Başkanı Mehmet Gün’ün eşlik ettiği Mehmet Çakın, gazeteciliğin zor şartlar altında icra edilen bir meslek olduğunu ve kentin faydası için bugüne kadar faaliyet gösteren tüm basın mensuplarına teşekkür ettiğini dile getirdi.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerinin ardından göreve geldiğinde, kentin menfaatleri için gazetecilerle ortak akıl birliği ile hareket edeceğini kaydeden Mehmet Çakın, “Sizlerin her türlü eleştiri, görüş ve önerilerine açık olacağım. Burada amacımız ilimizi, ekonomik ve sosyal bazda kalkındırmak olacak.

Basınımızın demokrasimiz ve geleceğimiz açısından önemini biliyoruz. Bunu 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminde bir kez daha gördük. Basınımızın destekleriyle, zorlu bir süreci daha aştık. Önümüzde bir yerel seçim var ve ben partimin Uşak Belediye Başkanı adayıyım. Göreve geldiğimde, sizlerle düzenli olarak bir araya geleceğiz, görüş, öneri ve eleştirilerinizi değerlendireceğiz” dedi. Gazetecilerin de sorularını cevaplayan Mehmet Çakın, “Sizlerin düzenli ve birliktelik ruhu içinde bir araya gelmeniz için bir mekan tahsis edeceğiz” dedi. Bir gazetecinin TOKİ marifetiyle yapılacak konutlarda basın mensuplarına öncelik tanınmasıyla ilgili talebine yanıt veren Mehmet Çakın, “TOKİ’nin ilimiz için yaptığı yatırımlar ortada ve toplumun çeşitli kesimleri için bazı projeler hayata geçirildi. TOKİ’nin ilimize inşa edeceği her hangi bir konut projesinde, gazetecilerimize kolaylık sağlayacağız” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
"