MUHAMMET GÜR,E DAVULLU ZURNALI KARŞILAMA

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Muhammet GÜR, 31mart yerel seçimlerde Belediye Başkanlığı için gece gündüz toplantılar yaparak projelerini bir, bir halka anlatıyor.

MUHAMMET GÜR,E DAVULLU ZURNALI KARŞILAMA
MUHAMMET GÜR,E DAVULLU ZURNALI KARŞILAMA egeseshaber

Ünalan mahallesinde kahve toplantısında küçük çarşı halkıyla bir araya gelen Gür,Kahve Toplantısında mahalle sakinleriyle bir araya gelerek Allah,ın izniyle 31martta sizlerin desteğiyle geleceğiz Uşak,ı beraber yöneteceğiz dedi.

Muhammet Gür,geçmişte Uşak’a hizmet eden Belediye Başkanlarına da teşekkür ederek devam eden bir kent park projesinin olduğunu ve proje kapsamı içinde bin metrekarelik stadyum alanında olduğunu ve bu alanın stadyum olarak bırakılacağını ver hatta yeni dükkanlar yaparak gelirin Uşak spor, a bırakılması için bir çalışmalarımız olacak sporada, destek olacağının sözünü verdi.

Kahve toplantısında halktan sorularını cevaplayan Gür, Uşak’ta bir beyin göçü yaşandığı sorusuna gençlerimizin Uşak’tan gitmemeleri için istihdam sağlanacağınında altını çizdi. Muhammet Gür Belediye Başkanı olursam bilgbortlarda resmi ve Dini Bayramların dışında boy,boy resimlerimi göremeyeceksiniz dedi.

Muhammet Gür, 31 mart yerel seçimlerde Belediye başkanı olduğumda yapacağım projeler Uşak Havaalanını aktif hale getirmek, Uşak’a Termal sağlık turizm otelleri yaparak termal tesisleri çoğaltmak olacak, Uşak’ın yöresel ürünlerinin İzmir ve Ankara karayolu üzerinde tesisler kurup buralarda sergilenmesi olacaktır dedi.

İyi parti belediye başkan adayı Muhammet Gür, Uşak’taki otopark sorununu şehrin belirli yerlerinde yapacağımız yeraltı ve yer üstü otoparklarla çözeceğiz dedi.

Gür belediye olarak şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla göreve başladığım süre itibariyle görev sonuna kadar her üç ayda bir gelir gider tablosunu halka açıklayacağım diyerek şefaf Belediyeciliği vurguladı. İyi parti Uşak Belediye Başkan adayı Muhammet Gür Toplantı sonrası mahalle sakinleriyle fotoğraf çekildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
"