Advert

UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI TEŞKİLATI ŞEHİT KARDEŞİNİ UNUTMADI...

Ege Üniversitesi’nde bölücü terör örgütü üyeleri tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin 4. Sene-i devriyesinde Uşak Ülkü Ocakları anma töreni düzenledi.

UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI TEŞKİLATI ŞEHİT KARDEŞİNİ UNUTMADI...
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI TEŞKİLATI ŞEHİT KARDEŞİNİ UNUTMADI... egeseshaber

İzmir Ege Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4. sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu, 20 Şubat 2015 tarihinde fakülte kampüsünde çıkan kavgada bölücü terör örgütü üyelerinin bıçaklı saldırısı sonrası hayatını kaybetmişti.

 

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Muzaffer Sait Dönmez’in Fırat Çakıroğlu’nun özgeçmişini okuması ile başlayan törende, Dönmez, binlerce ülkücünün Fırat Yılmaz Çakıroğlu olduğunu, Anadolu’nun her yerinde vatan için şehit olmaya hazır olduklarını söyledi.

MHP Uşak Belediye Başkan Adayı Fatih Erdoğan ise yaptığı konuşmada, böyle bir acının bir daha yaşanmamasını niyaz ettiklerini belirtti. Tiritoğlu parkında Uşak ülkü ocakları tarafından anma programı ve lokma ikramına Uşak,ın halk tarafından sevilen başarılı iş adamı MHP İl başkanı Ayhan Kınden, Belediye ve il genel meclis üyeleri, partililer ve çok sayıda davetli katıldı.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"