Advert

BANAZ’DA MİLLET İTTİFAKI COŞKUSU…

31 Mart yerel seçimleri için siyasi partiler çalışmalarını son hızla devam ettirirken  Banaz’da Rüzgarı tersine estirecek bir olay gerçekleşti ve  il merkezinde sağlanamayan birliktelik Banaz da gerçekleşti ve Banaz da millet ittifakı ile seçim rüzgarının yönü değişti ilçe parti binasında düzenlenen programda lokmalar döküldü ve iyi partili yetkililerin parti binasına gelmesi ile coşku daha da arttı .

BANAZ’DA MİLLET İTTİFAKI COŞKUSU…
BANAZ’DA MİLLET İTTİFAKI COŞKUSU… egeseshaber

Açılış Konuşmasını yapan Banaz CHP İlçe Başkanı Ethem Erdem 31 Mart seçimleri için İYİ Parti ile güzel bir birliktelik sağladık bu birliktelik inşallah Banaz’ımıza Partimize hayırlı olur diyorum ve sözü Başkan Adayımız Ahmet Olgay Altındağ a bırakıyorum dedi.   

 

Banaz Belediye Başkan Adayı Ahmet Olgay ALTINDAĞ  Bugün Banaz’da Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti’nin gönül vermiş dostları bir aradayız. Tabandan gelen güçlü buluşma adına bizleri yalnız bırakmayan Milletvekilimiz Sayın Özkan Yalım’a, İlçe Başkanımız Ethem Erdem’e, Eskişehir’den bizlere destek için gelen önceki dönem milletvekili adayımız Sayın Barış Çoban’a, Meclis üyesi adaylarımıza, Cumhuriyet Halk Partili ve İyi Partili tüm gönül dostlarımıza şükranlarımı sunarım.

Bu gün burada toplanma amacımız kalbimizin Banaz için atmasıdır dedi ve partimize ittifak için bir araya gelen arkadaşlara teşekkür ediyoruım  amacımız gayemiz bir Banaz a hizmet etmek ve bu yolda hep beraber başaracağız ve Banaz ımız için elimizden geleni yapacağız ve 31 martt ‘ta seçimimizi Millet ittifakından yana esen bu rüzgarı Banaz da da estireceğiz hep beraber inşallah dedi .

Millet ittifakı olarak Banaz il genel meclisi birinci sıra adayı Kürşat CEYLAN’da  Öncelikle gönül dostlarımıza selamlar saygılar sevgiler. Türkiye’nin içinde bulunduğu siyasi kaos, Ülkemizin bölünmez yapılan kast ve oluşumlar,  siyasi çıkmazlar entrikalar ve menfi hesaplar biz Atatürk’cü vatan severleri yani yol arkadaşlarımı siyasi insiyatif almaya zorlamış ve bunun sonunda Ülkemize bir nefes olacağını düşündüğümüz İYİ partiyi kurarak umutsuzluk içinde ki vatan severlere umut olmaya çalıştık. Koalisyonlar olmayacak, Ülke refaha kavuşacak, Milli gelir artacak, Yerli uçak otomobil uzay gemisi derken domates biber patlıcan üzerinden siyaset yapan ve ittifakların karşı karşıya geldiği garebet bir sistem olan Başkanlık sisteminin kucağında bulduk kendimizi, Öncelikle Ülkenin içinde bulunduğu bu vahim durumun sorumlusu iktidar partisi sonrada biz muhalefetiz. bütünlüğüne Muhalefet partileri bu günleri ön görememiştir,  Keşke başımıza bu işler gelmeden önce Vatan severler birlik olabilseydi, İçinde bulunduğumuz durum bizleri insiyatif alma iradesini ortaya koymaya zorlamıştır.  Banaz İyi parti kurucuları ve Cumhuriyet Halk Partisi yöneticileriyle Banaz’da “Millet ittifakı’nı” kurmuş bulunmaktayız.

Bu ittifakta benim üzerime düşen görevde arkadaşlarım tarafından CHP listesinden İl Genel Meclisi 1. Sıra adaylığı olarak verilmiştir. Beni buna layık gören herkese çok teşekkür ederim Banaz’lı gönül dostlarımızın elinden gelen desteği vereceğini bilmenin rahatlığıyla çalışmalarımıza başladık Banaz’ımıza hayırlı olsun  diyorum dedi.   CHP Uşak Millet vekili Özkan Yalım’da konuşmasında katılımcıları selamladıktan sonra bu siyasi ve ittifak birleşmesinin önemini anlatarak Banaz da bir dönem ara verdiğimiz belediye yönetimini Millet ittifakı olarak yeniden  kazanıp yolumuza devam edeceğiz ve Banaz’a hak ettiği dürüst yönetime kavuşturacağız dedi….

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"