Advert

ÇAKIN, “SPOR VE SPORCUNUN YANINDA OLACAĞIZ”

Ak Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın, Motokros ve Süpermoto dallarında Avrupa ve Türkiye Şampiyonlukları bulunan milli gururumuz Asrın Rodi Pak’ı antrenman esnasında ziyaret ederek yeni yarışmalarda başarılar diledi. Çakın, sporun ve sporcunun, özellikle ulusal ve uluslar arası düzeyde Uşak’ın ismini duyuran sporcuların her zaman destekçisi olacağını söyledi.

ÇAKIN, “SPOR VE SPORCUNUN YANINDA OLACAĞIZ”
ÇAKIN, “SPOR VE SPORCUNUN YANINDA OLACAĞIZ” egeseshaber

GENÇLERİMİZE ÇOK GÜZEL BİR ÖRNEK Ak Parti Başkan adayı Mehmet Çakın Ak Parti İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, parti yöneticisi Ömer Özden ve beraberindeki heyetle birlikte Uşak Belediyesi tarafından yapılan yaklaşık bir buçuk kilometre

uzunluğundaki süpermoto pistinde Asrın Rodi Pak’ı antrenman esnasında destek ziyaretinde bulundu. Uşak’ın kültür ve sanat şehri yapmanın yanında, spor merkezi haline getirmek için çalışacaklarını aktaran Çakın, “İlimiz genç nüfusu yoğun olan bir kent. Futbolda, basketbolda birçok tarihi başarılara imza atmış bir kentimiz var. Spor aynı zamanda gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak tutan bir olgu.

Biz her zaman spora destek vereceğiz. Asrın Rodi Pak, çok genç yaşına rağmen birçok başarılara imza atmış milli gururumuz olmuş bir kardeşimiz. Biz kendisi ile gurur duyuyor her zaman destekçisi olduğumuzun bilinmesini istiyorum” dedi.

UŞAK BANA HER ZAMAN SAHİP ÇIKTI Kariyerinde daha önce Avrupa Süpermoto, Türkiye Motokros şampiyonlukları bulunan, 2016 Avrupa Honda Gençler Kupası'nın da sahibi olan Pak ise en büyük hedefinin Kenan Sofuoğlu gibi dünya çapında derece etmek olduğunu söyledi. Uşak’ın kendisinin sahiplendiğini ve başarılarında büyük katkı olduğunu söyleyen Asrın Rodi Pak, “Motor üzerinde olmanın ve yarışmanın vazgeçilmezim. Ailemin de spora gönül vermeleri ve bana olan destekleriyle bugünlere geldim. Ayrıca kentinde bana destek vermesi beni ayrıca hırslandırmakta yarışmalarda bana büyük güç katmaktadır. Bana ziyarette bulunan başta Mehmet Çakın olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"