Advert

TÜRKİYE’NİN EN GENÇ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAADET PARTİSİ’NDEN…

İbrahim TEMEL 1999 yılında doğdu. Babası Orman Müh. Mehmet, annesi Ev hanımı Gülsevin ablası ise İnşaat Müh. Zeynep. İlk ve orta öğrenimini Uşak M. A. Ersoy okulunda derece ile tamamladı.

TÜRKİYE’NİN EN GENÇ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAADET PARTİSİ’NDEN…
TÜRKİYE’NİN EN GENÇ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAADET PARTİSİ’NDEN… egeseshaber

Uşak Fen Lisesi’nden başarıyla mezun oldu. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Gülhane Külliyesi (G.A.T.A.) Diş Hekimliği bölümünde ve aynı zamanda ikinci üniversite olarak İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde yüksek öğrenimini sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce bilen TEMEL sosyal kişiliğiyle çeşitli kulüplerde aktif rol almakta, hobi olarak bir müzik grubunda bağlama çalmaktadır. Bir süredir siyasette aktif olan TEMEL, AGD-MGV ve Saadet Partisi’nde çeşitli çalışmalarda bulundu. Son olarak Saadet Partisi Genel Merkez Mahalli İdareler Genel Başkan Yardımcılığı Komisyonu‘ nda görev almıştır. İbrahim TEMEL, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Türkiye Cumhuriyeti’nin en genç belediye başkan adayı olarak Kızılcasöğüt halkına hizmet için yola koyuldu. Halkımızın ürettiği tüm ürünleri kendi markamız ile ambalajlayıp halkımız adına satışa sunacağız. -Toprak Mahsulleri (Tüm meyve ve sebzeler, tohum ve kuru bakliyat vb.) -Et ve süt ürünleri (Kırmızı et, beyaz et, balık, yumurta, sucuk, peynir, yağ, süt vb.) -El yapımı gıdalar (Tarhana, salça, erişte, ekmek vb.) -El işi malzemeler (Sepet, örgü, dantel, dokuma, yelek, kazak vb.) KAYIK -Göletimiz için pedalı kayıkla temin ederek bölgeyi canlandıracağız. HALISAHA -Sportif faaliyetleri destekleyeceğiz, modern ve örnek bir halı saha yapacağız.

 

GÜVENLİK -Beldemizin can ve mal güvenliğini korumak adına güvenlik kameraları ve güvenlik ekibi oluşturacağız. TARIM VE HAYVANCILIK -Belediye destekli uygun fiyatta tohum, gübre, zirai danışmanlık hizmeti temin edeceğiz ve her yıl en azami ücretle biçerdöver getireceğiz. SOSYAL YARDIMLAR -Halkımızdan ihtiyaç sahilini olanlara eşya ve gıda yardımı yapacağız. FİKİR MECLİSİ -Üç ay ara ile halkımızla bir araya gelerek öneri ve eleştiri günleri düzenleyeceğiz. ÇEVRE TEMİZLİĞİ -Yol, park, mezarlık, okul, cami ve sosyal alanların temizlik ve bakımını düzenli olarak yapacağız. HALKEVİ -İçerisinde sosyal kültürel aktivitelerin (Film gösterimi, söyleşiler, muhabbet fasılları, kitap okumaları vb.) gerçekleşeceği HALKEVİ yapacağız. BUNGALOV EVLER -Göl ve orman bölgelerine yapacağımız evler ile kasabamızda olan ilgiyi artıracağız. ALT YAPI VE PEYZAJ -Belediye izin asli görevi olan kanalizasyon, yol, su, imar planı ve çevre düzenlemesi çalışmalarını titizlikle ve en hızlı şekilde yapacağız. GEZİLER -Yılın belirli dönemlerinde sosyal, kültürel ve tarihi geziler düzenleyeceğiz. ADİL YÖNETİM -Belediye önü ile en uzak evin önü aynı kalitede olacak, hizmette ayrım yapmayacağız.diye bir açıklama yaptı..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"