Advert

Geleneksel Muhasebe Haftası Etkinlikleri Başladı

Uşak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından Geleneksel Muhasebe haftası etkinlikleri kapsamında etkinlikler düzenlendi.

Geleneksel Muhasebe Haftası Etkinlikleri Başladı
Geleneksel Muhasebe Haftası Etkinlikleri Başladı egeseshaber

1-7 Mart Muhasebe haftası kapsamında Uşak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı ve Oda üyeleri tarafından Atatürk anıtının önüne çelenk koyma töreni gerçekleştirildi.

 

Ardından açıklamalarda bulunan Uşak SMMM odası Başkanı Uğur Albayrak "Ülkelerin Bağımsızlığı, gelişmesi tamamen ekonomiye dayalı. Kamu ile Özel sektör arasındaki köprüyü işçi ile iş veren arasındaki köprüyü sermaye ile emek arasındaki köprüyü oluşturan bizim değerli meslektaşlarımızın bugün bu haftaya başlamaları, bayramları ve onurlu günleri" ifadesinde bulundu Ayrıca, Mali Müşavirler Odası Başkanı ve Oda üyeleri tarafından, Uşak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası toplantı salonunda düzenlenen programda 30. yıla özel pasta kesme töreni gerçekleştirildi. Programda bir araya gelen Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Uğur Albayrak ve oda üyeleri meslekleri hakkında istişarelerde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"