Advert

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN YENİ İL BİNASININ AÇILIŞI GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ..

Milliyetçi hareket partisinin yeni il binasının açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirildi..

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN YENİ İL BİNASININ AÇILIŞI GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ..
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN YENİ İL BİNASININ AÇILIŞI GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.. egeseshaber

MHP binasının açılış törenine çok sayıda seçkin davetli ve partiye Gönül vermiş MHP’lilerin yanı sıra grup başkan vekili Manisa milletvekili Erhan AKÇAY ,MHP MYK üyesi Hüsnü UĞUR ,İl başkanı Ayhan KINDEN ve MHP Uşak belediye başkan adayı Muhammet Fatih ERDOĞAN katıldı. 

MHP Manisa milletvekili ve grup başkan vekili Erhan AKÇAY “ MHP 31 martta sandıklar açıldığında Uşak belediyesini kazanmış olacak buna eminiz “ dedi.. MHP Uşak belediye başkan adayı Muhammet Fatih ERDOĞAN ‘ın çok bilgili, birikimli ,belediyecilikte tecrübeli bir isim olduğuna vurgu yaparak “ben her şeyimle kendisine kefilim çok başarılı bir belediye başkanı olacaktır” dedi. 

MHP Manisa milletvekili Erhan AKÇAY ayrıca MHP li belediyelerin çok başarılı belediyeler olduğunu ifade ederek” bunun en güzel örneği Uşak’ın komşusu Manisa Büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyeleridir. “dedi. MHP il başkanı Ayhan KINDEN Erhan AKÇAY ‘a teşekkür ederek MHP belediye başkan adayı Muhammet Fatih ERDOĞAN ‘ın Uşak’ta vizyon belediyeciliğini hayata geçireceğini söyledi.. MHP Uşak belediye başkan adayı Muhammet Fatih ERDOĞAN, Değerli Büyüklerimizin Ve Misafirlerimizin Gelmesi Gücümüze Güç Katmıştır Allah’ın İzni İle Uşak’ta 31 Mart Günü Milliyetçi Hareket Partisi Olarak Zafere Ulaşacağımıza İnanıyoruz “Dedi.. MHP genel merkez MYK üyesi Hüseyin Hüsnü UĞUR ‘ ” Uşaklı bir partili olarak Ankara’dan buraya partimize destek olmaya geldik “ dedi..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"