Advert

KONFETİLİ KAHVE TOPLANTISI

İyi parti Uşak,ta yerel seçim çalışmaları içinde en büyük konvoyunu yaptı.Uşak merkezden yaklaşık 100 araçla birlikte Bölme, de kahvehane toplantısı gerçekleştirdi.Kahve toplantısına katılan iyi Parti Uşak Belediye Başkan adayı Muhammet Gür,ü görkemli karşılamada bulunarak konfeti havai fişek ve alkışlı sloganlarla karşılandı. Uşak,ta seçim sürecinde başından beri anlattığı muhteşem projelerini aktararak halktan 10 puan aldı. Birbirimize nasıl sarılabiliyorsak, nasıl toka yapıyorsak öyle devam edeceğiz.

KONFETİLİ KAHVE TOPLANTISI
KONFETİLİ KAHVE TOPLANTISI egeseshaber

Toplumu ayrıştırmadan, toplumu kamplaştırmadan ve toplumu ötekileştirmeden ısrarla kaçınarak ben üzerime düşeni yaptım. Yaklaşık bir aydan az bir zaman kaldı.

Bana rakip olan diğer başkan adayları, kişilikleri ve partileri ile ilgili bugüne kadar ağzımdan en ufak kötü bir söz çıkmadı. Onların gurunu incitecek hiçbir söylemde bulunmadım” dedi. Bundan sonra da bu centilmenlik çerçevesinde seçimi bitirmeye karar verdiğini kaydeden Gür, “Aynı zamanda da ant içtim.

Bizler 31 Mart’tan sonra da bir arada olacağız. Onun için, gelin topluma projelerimizi anlatalım. Onların kantarının topuzundan geçelim. Sandığa öyle gidelim. Sonuç ne olursa olsun, 31 Mart sonrası da bir araya gelelim ve birbirimize sarılalım. Ben bu güne kadar toplumu ayrıştırıcı ve ötekileştirici konuşmalardan topluma bir fayda geldiğini görmedim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"