Advert

DURAK MAHALLESİNE HANIMELİ DEĞECEK

Yerel seçimlere doğru muhtar adayları bir bir ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan biri de toplumsal sorumluluğunun gereği olarak muhtarlığa aday olduğunu söyleyen Belma Demirel Demiryay. Eşinin ve ailesinin de desteğini arkasına alan Demiryay muhtarlık görevini bir anne titizliği ve şefkati ile yapacak.

DURAK MAHALLESİNE HANIMELİ DEĞECEK
DURAK MAHALLESİNE HANIMELİ DEĞECEK egeseshaber

Eşinin, ailesinin, yakın çevresi ile kadınların onay ve desteğiyle Durak Mahallesinden aday olmaya karar verdiğini belirten Demiryay kadının toplumdaki yeri ve önemiyle yaşamın her alanında başarılı olduğunu, kadınların toplumsal sorumluluğunun her geçen gün arttığını vurguladı.

Demiray; "Kadının var olduğu yerde başarı ve toplumsal paylaşma yaşam düzeyimize de yansır.” Dedi. Durak Mahallesinin kadın muhtar adayı olan Belma Demirel Demiryay azaları belirleyerek ekip anlayışı içerisinde seçim çalışmalarına başladıklarını kalıplaşmış zihniyeti yıkmak istediğini aktardı. Demiryay konuyla ilgili olarak şunları söyledi; “ Kadınların da siyasette kendini göstermesi gerekiyor. Her alanda olduğu gibi siyasete de kadın eli değmesini istiyoruz.

Bu minvalde bana destek olan eşime ve aileme teşekkür ediyorum. Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum. Mahallemdeki diğer muhtar adayı olacak rakiplerime de başarılar diliyorum”" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"