Advert

Kadınlar için takı vazgeçilmez bir aksesuar ve çoğu zaman seçtiğimiz tercihler ile kişiliği sembolize eder Kadınlar için takı vazgeçilmez bir aksesuar ve çoğu zaman seçtiğimiz tercihler ile kişiliği sembolize eder. Gümüş takı aksesuarlar arasında en dayanıklı ve en uzun ömürlü yapısı ile kadınların her daim tercihleri arasında vazgeçilmez bir parça olduğu bir gerçek.

egeseshaber

Gümüş takı rengi sebebiyle kadınlar için kolay takılabilen ve bir çok modeli ile birlikte günlük kullanıma uygunluğu sayesinde günümüzün en trend takıları arasında yerini korumakta. Takı hakkında bilgiler veren Uşak Ales takı satış sorumlusu Cennet Aydın,bilgiler verdi.

Cennet Aydın,in açıklaması şu şekilde. Gümüş takı bakımı için dikkat etmeniz gerekenler çok basit. Gümüş takınızı kullandıktan sonra kuru, serin ve güneşten uzak bir noktada saklamanız gerekir. Bu sayede gümüş takınız oksitlenmemiş olur. Gümüş takılarınızın hepsini bir kutu da muhafaza etmeye kalkmayın ki gümüş takılarınız birbirine değerek zedelenmesin.

Bunun için yapmanız gereken ise her gümüş takınızı bir beze sararak saklarsanız gümüş takınız için daha doğru olacaktır. Gümüş takılarınızı parfüm ve aseton gibi kimyasal maddeler içeren ürünler ile buluşturmamaya dikkat edin çünkü bu yüzden gümüş takılarınız kararıp renklerinin solmasına neden olur. Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlar Aksesuar deyince akla hemen kadınlar gelir. Oysa erkeklerin dünyasında da aksesuarlar bir hayli değerlidir. Bir davette, özel bir gecede kol düğmesi, saat, vazgeçilmezdir mesela. Yapılacak seçime göre şıklığın belirleyicisi bile denebilir.

Öte yandan bu alanda erkek modası da geçtiğimiz yıllarda vites arttırdı ve erkekler artık takı ve aksesuar kullanımını daha sık yapar oldu. Öte yandan bu alanda erkek modası da geçtiğimiz yıllarda vites arttırdı ve erkekler artık takı ve aksesuar kullanımını daha sık yapar oldu. Takım elbise ve casual giyimin vazgeçilmezleri arasında bileklikleri, kolyeleri daha sık görür olduk. Peki beyler takı ve aksesuar seçiminde nelere dikkat ediyor? Erkeklerin takı seçerken dikkat etmesi gereken konuların en başında kalite ve kombinasyonlar gelmekte. Kombinasyon en temel kural, yani giyeceğiniz takımın üzerine mutlaka uygun renkte ve karakterde takıların seçilmesi gerekmekte. Doğal taşlı, koyu ve mat renkte ikonlu bileklikler en çok tercih edilenler arasında. Aksesuar seçiminde erkekler ve verilen mesajlar! Takılar insanların dikkatini çekme ve kendini ifade etme yöntemidir. Bu yüzden seçim yaparken de dikkatli olunmalıdır. Kıyafetinize destekleyici ve fiziksel yapınızla uyumlu olmalıdır dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"