Advert

GÜR,DEN SERT AÇIKLAMALAR

İYİ Parti Uşak Belediye Başkanı Adayı Muhammet Gür dün akşam yaptığı konuşmasında termal tesislerde arsa kapattığı iddialarına yanıt verdi. Gür konuşmasında: “1 metre kare yer bulsunlar ben istifa ederim” dedi.

GÜR,DEN SERT AÇIKLAMALAR
GÜR,DEN SERT AÇIKLAMALAR egeseshaber

Düzenlenen toplantıda konuşan Gür, Uşak’ta bazı yerel basın yayın organlarının para alarak yalan haber yaptığını söyledi. İYİ Parti’den meclis üyesi adaylığına başvurduğunu, aday olarak gösterilmedikten sonra da iftiraya başladığını belirtti.

Bizden meclis üyesi adaylığına başvurdu. Sıralamaya almadım diye bize karşı iftiraya başladı… Ben kimseye bu parayı al da buna vur diye demedim. Basınında seçim zamanı para kazanmak en doğal hakkı fakat bize karşı da belden aşağı vurmayın.

Bunu yapanlarla da yargı önünde hesaplaşacağız” dedi. UTAŞ İŞÇİLERİNİ İŞTEN ÇIKARACAK SÖYLENTİSİ YALAN Muhammet Gür’ün belediye başkanı seçilmesi halinde UTAŞ çalışanlarını işten çıkaracağı söylentisinin yayıldığını ifade eden Gür, çalışan, işini yapan kimseyi işten çıkarmayacaklarını fakat gidip sadece imza atarak çalışıyormuş gibi görünenlere de “şimdiden yeni iş aramalarını söylüyoruz” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"