Advert

İYİLER İYİLİK İÇİN BİRARADA

Esnaf ziyaretinin ardından kalabalık heyet Çağrı düğün salonunda partililerle istişare toplantısında bir araya geldi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının Ardından açılış konuşmaları gerçekleşti. İlk açılış konuşmalarını yapan Merkez ilçe Başkanı Hakan Savaş,İl Başkanı Naci Yıldırım,Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür,ün teşekkür selamlama karının ardından Genel başkan yardımcısı Durmuş Yılmaz,la devam etti.

İYİLER İYİLİK İÇİN BİRARADA
İYİLER İYİLİK İÇİN BİRARADA egeseshaber

Ekonomiden Sorumlu İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz, “Yerel seçimlerin esası, millete hizmet etmektir. Yerel yönetim milletten aldığı kaynak ile millete hizmet etmek için vardır.

Dolaysı ile bu hizmetten yararlanacak alanların bu hizmeti verenlere herhangi bir borcu yoktur dedi. Ardından konuşma yapan İyi parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın, “Uşak’a il ve ilçe yöneticileri ve siz değerli üyelerle son üç haftasına girdiğimiz yerel seçimlerin bir istişaresini yapmak üzere genel merkezimizin görevlendirilmesi ile şu anda aranızdayım.

Genel merkezimizin yaptırdığı anket ve araştırmalara göre İYİ Parti olarak biz şu anda Uşak’ta önde gidiyoruz. Yaptığımız anketlere göre, 3 ya da 5 puan arasında AKP’nin önünde gidiyoruz. Ancak seçimlerde son 3 hafta çok önemlidir. Bunun için istişare yapmaya geldik. Seçimleri kazanma noktasını getiren sizlersiniz. Hepinize çok teşekkür ederim” dedi. İlk defa tansiyonu bu kadar yüksek bir seçim yaşandığına dikkat çeken Aydın, “Ben böyle savaş dilinin hâkim olduğu bir seçim dili görmedim. Seçimlerde öyle bir belagat dili kullanılıyor ki; bizi bölen, ayrıştıran, parçalayan ve ötekileştiren, kendinden olmayan hayat hakkı tanımayacağını söyleyen, devletin gücünü sopa olarak insanların başında sallayan kirli bir ortamda yaşıyoruz dedi.konuşmaların ardından mahalle temsilciscileriner törenle belgeleri verildi.Çağrı düğün salonunda yapılan istişare toplantısının ardından heyet sivaslı ilçesine hareket ederek orada bir dizi temaslarda bulunarak sivaslı Belediye Başkan adayı Ramazan Soydemir,e seçim çalışmalarında destek vermek için esnaf ziyaretinde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"