Advert

KEMALÖZ MAHALLESİNDE ARI GİBİ ÇALIŞAN MUHTAR ADAYI NURAY YÖRÜK Kemalöz Mahallesi'ndeki muhtar adayı Nuray Yörük, Mahalle halkını kapı kapı gezerek özgeçmişinin yer aldığı broşürleri dağıtıyor.

egeseshaber

Uşak,in kemalöz Mahallesi'ndeki muhtar adayı Nuray Yörük, Mahalle halkını kapı kapı gezerek özgeçmişinin yer aldığı broşürleri dağıtıyor. Uşak,in en büyük mahallelerinden olan Kemalöz Mahallesi’nde çalınmadık kapı bırakmadığını dile getiren Yörük; ”Eğer mahalle halkım benden desteklerini esirgemezse, sonuna kadar çalışıp hizmet edeceğime söz veriyorum.” dedi.

Mahalleli vatandaşların da kendisinden desteklerini esirgemedini belirten Yörük, Kemalöz Mahallesi’nden tulum çıkarmayı hedeflediğini sözlerine ekledi. 31 Martta Yapılacak olan Muhtarlık seçimleri için gece gündüz çalışarak mahalle halkının yanında yer alan çalışkan muhtar adayı, sadece hizmet için aday olduğunun altını çizdi.

Hizmet Bizim işimiz” diyen Nuray Yörük, durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyor. Yeni projeler için gece gündüz çalıştığını Genç, yaşlı, kadın, erkek, çocuk ve büyük ayırt etmeksizin herkesin derdini dinleyerek, hep beraber çalışacağız sözünü veriyor. Vatana hizmet bilincinin, önce ailede, ardından yakın çevrede kazanıldığı düşüncesindeyiz. Bu bilincin kazanılması ve gençlerimizin, donanımlı, sağlıklı, bilinçli ve spora ilgili şekilde yetişmesini sağlamak amacıyla, gençlerimize yönelik projelerimizi hayata geçireceğiz dedi.Bu yönde bütün gayretimizle çalışacağız. Tabi özellikle vurgulamamız gerekiyor ki, bunlar bizim tespit ettiğimiz ihtiyaçlar. Bizim işimiz ilgili idari makamlara bunları iletip yapılması için gayret göstermek. Muhtar Adayı Yörük, son olarak, “Tabi bu bir hizmet yarışı. Diğer adaylarımıza ve azalarımıza bu süreçte başarılar diliyoruz. Bu sürecin sonunda, muhtar ve heyeti olarak kim seçilirse, o bizim muhtarımız olacaktır. Dolayısıyla, inşallah her halükarda mahallemiz kazanır.” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"