Advert

MUHAMMET GÜR DİKİLTAŞ KUŞÇULAR KAHVESİNDE

İyi parti Uşak Belediye Başkan adayı Muhammet Gür, Dikilitaş ta bulunan ikizlerin yeri kuşçular kırhatanesinde dikilitaş sakinleriyle buluştu.

MUHAMMET GÜR DİKİLTAŞ KUŞÇULAR KAHVESİNDE
MUHAMMET GÜR DİKİLTAŞ KUŞÇULAR KAHVESİNDE egeseshaber

Meşalelelrle kalabalık bir gurup karşılanan Gür, halkın selamladı.kahvehane toplantısına İyi Parti genel Başkan yardımcısı Ankara milletvekili Durmuş Yılmaz, birinci sıra Uşak Belediye Meclis üyesi adayı Doktor Mehmet Aktif Şanlı ve çok sayıda mahalle sakinleri katıldı.

Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz, seçime 17 gün kala kaybedeceklerini anlayanlar bizim hakkımızda karalama kampanyası başlatıyorlar ama başarılı olamayacaklar dedi. Yılmaz, ülkenin sorunu temiz hava temiz su sorunsuz yol dolayısıyla bunları belediyeler yapacaklar Belediye Başkan Adayımız Muhammet beyde inşallah sizlerin verdiği destekle yapacaktır ifadelerini kullandı. 

Belediye Başkan adayı Muhammet Gür, yaklaşık 4 aya yakın sahadayım her yerde basınla da boy gösterdik hiçbir yerde rakip adaylarımı karalamadım bunada müsade etmedim bu dik duruşumuda seçim sonuna kadar göstereceğim. Arkadaşlar açık ara çok iyi gidiyoruz yakın rakiplerimiz arasında 10 puan fark var dedi.

Gür, Eğer Belediye Başkanı olursam anlının teriyle çalışan herkes görevinin başında olacak ama aydan,aya maaş alanlar varmış onlarda 1 insandan sonra kendilerine iş arasınlar sözlerinin altının çizdi. Gür,toplantının ilerleyen saatlerinde Uşak,için yapacağı projelerini aktardı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
GENÇ MÜSİAD’DAN SERTESER’E ZİYARET
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
AFYONKARAHİSAR'DA EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ İMZALANDI
"