MERAL AKŞENER UŞAK HALKINA SESLENDİ

Yerel seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür’e destek vermek için Uşak’a gelen Genel Başkan Meral Akşener, Onbinlerce Uşaklıya seslendi.

 MERAL AKŞENER  UŞAK HALKINA SESLENDİ
 MERAL AKŞENER  UŞAK HALKINA SESLENDİ egeseshaber

Atatürk Anıtı önünde düzenlenen mitinge atlı ciritçilerin eskortluğunda meydana gelen Akşener, Gür’ün nüfus kartını da alarak “çalmayacaksın, çaldırmayacaksın” dedi Bunun üzerine miting alanında bulunan Gür’ün babası, “Ben oğluma haram lokma yedirmedim” deyince alkış koptu. Akşener, özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yerel seçimleri savaş çevirdiğinden değinerek, Uşaklılara, “Siz Erdoğan’ı mı seçeceklesiniz yoksa Muhammet’i mi? diye sordu. Yerel seçimlere 15 gün kaldı.

Uşak’ın konuğu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener oldu. Akşener, konuşmasına. Yeni Zelanda'daki cami saldırısında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitinglerde belediye başkan adaylarının rakibi gibi davrandığını söyleyen Akşener, "Neden Sayın Erdoğan, kendi seçilecekmiş gibi her yerde belediye başkan adaylarını gölgede bırakıyor Çünkü bugüne kadar insanları düşmanlaştırarak çok kolay oy aldı. Bu defa bu oyunu bozacağız inşallah" şeklinde konuştu. FETÖ'den tutuklananların para vererek yurt dışına çıktığını iddia eden Akşener, "Parayı bastıran çıkıyor hatta belediye başkanı oluyor" diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
 İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
"