Advert

MUHAMMET GÜR DİKİLİTAŞ SAKİNLERİNE PROJELERİNİ ANLATTI

İyi Parti Belediye Başkan adayı Muhammet Gür Seçimlere az bir süre kala seçim çalışmalarına hız verdi.Yaklaşık 4 aydır sahalarda projelerini tek,tek anlatan Belediye Başkan adayı Muhammet Gür,çalışmalarında hiç yalnız bırakmayan İl Başkanı Naci Yıldırım,Merkez İlçe Başkanı Hakan Savaş,Belediye meclis üyesi adayı Doktor Mehmet Aktif Şanlı seçim seçim sonuna kadar gece gündüz desteklerini esirgemiyorlar.

MUHAMMET GÜR DİKİLİTAŞ SAKİNLERİNE PROJELERİNİ ANLATTI
MUHAMMET GÜR DİKİLİTAŞ SAKİNLERİNE PROJELERİNİ ANLATTI egeseshaber

Dikiltaş mahallesinde Dikiltaş halkıyla bir araya gelerek halkın sorunlarını yakından dinleyerek projelerini anlatıyor. Merkez ilçe Başkan Hakan savaş aday kahvehane toplantısında Diğer Belediye Başkan adaylarını herkes adı ve soyadı ile hitap ediyorlar ama Muhammet Gür,abimizi adıyla hitap ediyorlar bu bir samimiyettir dedi.

İyi Parti İl Başkanı Naci Yıldırım,son günlerde ciddi derecede çamur at izi kalsın politikası uygulanmaktadır siyasetçinin işi bu değildir siyasetçinin işi halkın sorunlarını çözmektir bütün adayların halkın karşısında projelerini anlatması gerekiyor dedi.

Belediye Başkan adayı Düzenlenen toplantıda konuşan Gür, Uşak’ta bazı yerel basın yayın organlarının para alarak yalan haber yaptığını söyledi. İYİ Parti’den meclis üyesi adaylığına başvurduğunu, aday olarak gösterilmedikten sonra da iftiraya başladığını belirtti. Bizden meclis üyesi adaylığına başvurdu. Sıralamaya almadım diye bize karşı iftiraya başladı… Ben kimseye bu parayı al da buna vur diye demedim.

Basınında seçim zamanı para kazanmak en doğal hakkı fakat bize karşı da belden aşağı vurmayın. Bunu yapanlarla da yargı önünde hesaplaşacağız” dedi. UTAŞ İŞÇİLERİNİ İŞTEN ÇIKARACAK SÖYLENTİSİ YALAN Muhammet Gür’ün belediye başkanı seçilmesi halinde UTAŞ çalışanlarını işten çıkaracağı söylentisinin yayıldığını ifade eden Gür, çalışan, işini yapan kimseyi işten çıkarmayacaklarını fakat gidip sadece imza atarak çalışıyormuş gibi görünenlere de “şimdiden yeni iş aramalarını söylüyoruz” ifadelerini kullandı. Toplantı sonrası mahalle sakinleriyle toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MURAT DAĞINDA ALTIN ÇIKARILMASI UŞAK’A BÜYÜK ZARAR VERECEK
MURAT DAĞINDA ALTIN ÇIKARILMASI UŞAK’A BÜYÜK ZARAR VERECEK
İSTENEN TABLO UŞAK BELEDİYESİ İLE GERÇEK OLDU
İSTENEN TABLO UŞAK BELEDİYESİ İLE GERÇEK OLDU
"