Advert

BANAZ,A BAHAR ERKEN GELDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Banaz Belediye Başkan Adayı Ahmet Olgay Altındağ, Belediye Başkanlığı aday olduğu günden Buyana gece gündüz Banazı karış,karış gezerek Belediye Başkanı olduğunda Banaz İçin yapacağı projelerini halka anlatıyor. Genç çalışkan halkın sevdiği aday Ahmet Olgay Altındağ il genel meclis üyesi adayları ve partiye gönül vermiş partililerle 31 Ağustos Mahallesi sakinlerini ziyaret ettiler. Banaz Belediye Başkan adayı Ahmet Olgay Altındağ, seçim çalışmaları hakkında açıklamada bulundu.

BANAZ,A BAHAR ERKEN GELDİ
BANAZ,A BAHAR ERKEN GELDİ egeseshaber

İl Genel Meclis Üyesi Adayımız Kürşat Ceylan, Belediye Meclis Üyesi adayımız Ülkü Erdem, Cumhuriyet Halk Partili ve İyi Partili dostlarımızla birlikte esnafımız ve hemşehrilerimizle buluştuk. Balkonlardan seslenenler, yolda kucaklayanlar, araçla yoldan geçerken durduran dostlarımız vardı bugün.Her konuştuğumuz hemşehrimiz inanın bizlerden daha heyecanlı. "Anlat duyuyoruz, bizlere de anlat projelerini" diyorlar. Gezdikçe görüyoruz. Hemşehrilerimizle buluştukça daha da idrak ediyoruz ki tebessüm her kalbin anahtarı. Şaşırıyorlar çoğu zaman.

"Sen siyasetçi misin?" diyorlar. "Emin misin? Ne kadar samimisin. Bize tepeden de bakmıyorsun. Bize biz olduğumuz için değer veriyorsun. " söylemlerini sıkça duyar oldum. Açıkçası bu beni daha çok şaşırtıyor. Çünkü bir belediye her şeyden önce iyi iletişim kurmalıdır. Hemşehrilerimiz en kolay ve en hızlı şekilde belediye ile iletişime geçebilmeli, sorunlarını ifade edebilmelidir.

Sözde masa isimleri koyarak bu iş olmaz tabi. Bizim de derman masası ismimiz. Ama önemli olan 7 gün 24 saat aktif olarak vatandaşımızın taleplerini almaktır. Yolda karşımıza çıkan, geleceğimiz, her şeyimiz minik kalpler bizim sevincimizi artıran büyük ideallerimizin temelidir. Onların temiz kalpleriyle güç buluyorum. Çocuklarımız için, geleceğimiz için martın sonu bahar...

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MURAT DAĞINDA ALTIN ÇIKARILMASI UŞAK’A BÜYÜK ZARAR VERECEK
MURAT DAĞINDA ALTIN ÇIKARILMASI UŞAK’A BÜYÜK ZARAR VERECEK
İSTENEN TABLO UŞAK BELEDİYESİ İLE GERÇEK OLDU
İSTENEN TABLO UŞAK BELEDİYESİ İLE GERÇEK OLDU
"