BANAZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET OLGAY ALTINDAĞ, DAN ANLAMLI ZİYARET

Cumhuriyet Halk partisi Banaz Belediye Başkan adayı Ahmet Olgay Altındağ, 18 Çanakkale şehitlerini anma haftasında yazdığı şiirle okullar arasında Uşak birincisi olan Büşra Berber,i ziyaret ederek tebrik etti. Banaz Belediye Başkan adayı Ahmet Olgay Altındağ, şu açıklamaları yaptı.

BANAZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET OLGAY ALTINDAĞ, DAN ANLAMLI ZİYARET
BANAZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET OLGAY ALTINDAĞ, DAN ANLAMLI ZİYARET egeseshaber

Çanakkale Destanı! Bir devrin battığı, Nice vatan evladının gözünü kırpmadan ölüme koştuğu, gerçek vatan sevdalılarının şehadete yürüdüğü eşsiz destan! Büşra Berber! Banaz'da Çanakkale Destan'ını yüreğinde hissetmiş ve Mehmet Akif'in Çanakkale Şiirini kalbiyle işleyerek dile getirmiş evladımız.

Öyle ki, Banaz ve Uşak il genelinde okuduğu şiir ile birinci olmaya hak kazanmış. Ne kadar mutlu ki bize, geleceğimizi emanet edeceğimiz evlatlarımız, Ata'nın izinde ve milli birlik duygularıyla yetişiyor. Böyle evlatlarımızı tebrik etmek ve onurlandırmak adına kendisini okulunda ziyaret ettim.

Biraz sohbet ettik. Duyarlılığı adına kendisine şükranlarımı sundum ve teşekkür mahiyetinde ufak bir hediye takdim ettim. İşte bu yürekli davranışların her zaman sahiplenilmesi ve teşvik edilmesi gerekir. Banaz'da Sosyal ve Kültürel Belediyecilik adına maalesef yeterli önem verilmiyor ve desteklenmiyor. Sadece festival odaklı olmak değil, hayatın her alanında başarılı olan evlatlarımızı, yetenekleri teşvik etmeli ve desteklemeliyiz. Biliyoruz ki Sizlerle martın sonu bahar...

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
"