İKTİDARLA UYUMLU BİR BELEDİYE, DİKİLİTAŞ’A MİLLET BAHÇESİNİ KAZANDIRACAK

AK Parti Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın, mahalle mitingleri kapsamında, Dikilitaş sakinleriyle buluştu. Durak Kahvesi’nde parti teşkilatı mensuplarıyla buluşan Mehmet Çakın, buradan mitingin yapılacağı Kıbrıs Caddesi’ne kadar yürüyüş yaptı. Uşak Milletvekili İsmail Güneş, İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar ve teşkilat mensuplarının eşlik ettiği Mehmet Çakın, Kıbrıs Caddesi’nde, binlerce vatandaşa hitap etti.

İKTİDARLA UYUMLU BİR BELEDİYE, DİKİLİTAŞ’A MİLLET BAHÇESİNİ KAZANDIRACAK
İKTİDARLA UYUMLU BİR BELEDİYE, DİKİLİTAŞ’A MİLLET BAHÇESİNİ KAZANDIRACAK egeseshaber

31 Mart 2019 yerel seçimlerine çok az bir süre kaldığını belirten Mehmet Çakın, Uşak ve Türkiye için 17 yılda ortaya konan projelerin artarak devam etmesi için, merkezi iktidarla uyumlu bir belediyenin görevde kalmasının önemli olduğunu söyledi. 

Uşak’ta ikinci Millet Bahçesi’ni Dikilitaş’a yapacaklarını dile getiren Mehmet Çakın, Karayolları Uşak Şube Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi binalarının yer aldığı alanın millet bahçesine dönüştürüleceğini ve böylelikle mahallenin sosyal ve ekonomik anlamda değerinin artacağını ifade etti. Kamu binalarının başka bir yere taşınması ve mevcut alana büyük bir Millet Bahçesi’nin merkezi iktidarla uyumlu belediye tarafından rahatça yapılacağını kaydeden Mehmet Çakın, “Esnafımızın daha fazla iş yapması için burada büyük bir proje uygulayacağız ve “Millet Bahçesi’ni Dikitaş’a kazandıracağı.

Millet Bahçemizde çok farklı unsurlar bulunacak ve buraya kadınlarımız ve çocuklarımız için sosyal ve ekonomik aktiviteleri içerecek bir dizi unsur ekleyeceğiz. Çocuklarımızın hoşça vakit geçireceği millet bahçemiz, kadınlarımız için yeni bir iş kapısını açacak ve tüm vatandaşlarımız burada gönlünce zaman geçirecek.

Tabii bu proje için mevcut iktidarla uyumlu bir belediye şart. Önümüzde stadyum ve okullar bölgesine yapılan bir örnek çalışma var. Merkezi hükümetle uyum içinde çalışan belediyemiz, Dikilitaş Mahallemizin yarını olacak bu projeyi çok rahat bir şekilde yapabilir” dedi. Dikilitaş Mahallesi’nin her dönemde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu söyleyen Mehmet Çakın, “Biz gücümüzü siz değerli milletimize borçluyuz. Dikilitaş Mahallesi’nin davamıza ve sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği destekleri biliyoruz ve bunun için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır diyoruz. 31 Mart yerel seçimlerinde Dikilitaş’ta, ilimizdeki tüm mahallelerde ve ülkemizin dört bir yanındaki ferasetli Türk milleti, yine en doğru kararı verecek ve ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlara müsaade etmeyecektir” diye konuştu. Çakın, mitingin ardından vatandaşla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
"