BANAZ CHP KADIN KOLLARI BANAZ,I SALLIYOR

Banaz CHP kadın kolları yerel seçimlere sayı günler kala gece gündüz çalışıyorlar. Banaz,da Belediye Başkan adayı Ahmet Olgay Altındağ,ı 31 martta Belediye Başkanı yapmak için Banaz,ın bütün sokaklarını karış,karış gezerek broşür dağıtıyorlar.

BANAZ CHP KADIN KOLLARI BANAZ,I SALLIYOR
BANAZ CHP KADIN KOLLARI BANAZ,I SALLIYOR egeseshaber

Banaz CHP kadın kolları Başkanı emekli öğretmen Ayşe yaman, halkın büyük desteği olduğunu Banaz,ın artık değişim olması gerektiğini halk artık Belediye Başkan adayımız Ahmet Olgay Altındağ,ın kazanacağını söylüyor. Banaz için oluşturulan 100 proje önemli 11 projesi üzerine çok durduğunu ve kadınlara ve çocuklara yönelik projelerinde hayat geçirileceğini vurguladı. 

CHP Banaz Belediye Başkan adayı Ahmet Olgay Altındağ,ın Annesi emekli öğretmen Neziha Altındağ, bana Belediye Başkanlığına adaylığımı koyacağım dediğin günden itibaren sonuna kadar kadar destekleyeceğim söyledi. Cumhuriyetimizin devamı için Türkiye genelinde ve Banaz,da cumhuriyet halk partisinin kazanması için var gücümüzle gece gündüz çalışıyoruz dedi. Banaz CHP kadın kolları Başkanı emekli öğretmen Ayşe Yaman,kuruluş savaşında nasıl kadınlarımız bu ülkeyi kurtardı aynı azmile Banaz,ımızı Atatürk,ün partisini kazandıracağız dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
"