BANAZ’DA SEÇİM RÜZGARININ YÖNÜ DEĞİŞİYOR MU ?

31 Mart Yerel Seçimleri Ne Sayılı Günler Kala Banaz’da İstifalar ve İddialar Gündeme Bomba Gibi Düşmeye devam ediyor. Belediye Eski Başkan Yardımcısı Aysun Gültekin, Partisinden İstifa Ederek Chp ye Geçti.

BANAZ’DA SEÇİM RÜZGARININ YÖNÜ DEĞİŞİYOR MU ?
BANAZ’DA SEÇİM RÜZGARININ YÖNÜ DEĞİŞİYOR MU ? egeseshaber

Gültekin’e Chp İlçe Parti Binasında İlçe Başkanı Ethem Erdem’in Organize Ettiği Programda Rozeti Takıldı. Aysun Gültekin, her zaman bir cumhuriyet kadını olduğunu dile getirerek, Ak Parti iktidarı ile Ülkenin iyiye gitmediğini dile getirerek, Ülkemizi bu zor günlerden kurtulması için Kadınlarında çok daha aktif rol alması gerektiğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Ruhsar Kılınçarslan ve İlçe Teşkilatından Bir Grup Yönetim Kurulu Üyelerinin de Yer Aldığı Programda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Ruhsar Kılınçarslan Yaptığı Açıklamada İlçe Yönetimimizden Bazı Arkadaşlar 2 Ay Öncesinden Parti Yönetimi Olarak Almış Olduğumuz Belediye Seçimlerine Kendi Adayımızla katılma kararına rağmen, Kendi Çıkarları ve Şahsi Görüşleri Doğrultusunda Biz Ak Parti İle İttifak Yapıyoruz Gibi Talihsiz Açıklamalarda Bulunmuşlardır.

Bu Açıklama Partimizi Bağlamamaktadır ve O Birkaç Kişinin Rant Antlaşmasıdır dedi. Belediye Başkan Adayı Olgay Altındağ’da Konuşmasında Bizim İttifakımız Sadece İyi Partili Arkadaşlarla Değil, Tüm Banaz Halkı iledir. Banaz seven ve geleceğini düşünen tüm Ak Partili ve Mhp Arkadaşlarımızın da Oylarına Talibiz Dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
"