Advert

SİVASLI,YA DOĞRU REÇETE RAMAZAN SOYDEMİR YAZDI

İyi parti Sivaslı zaman Belediye Başkan adayı Ramazan Soydemir Sivaslı, da büyük miting düzenledi. İlçe binası önünde yapılan mitingte Belediye meclis ve encümen adayları tanıtıldı.

SİVASLI,YA DOĞRU REÇETE RAMAZAN SOYDEMİR YAZDI
SİVASLI,YA DOĞRU REÇETE RAMAZAN SOYDEMİR YAZDI egeseshaber

İyi parti Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz,iyi parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım partili üyeler uanloz bırakmadı. Uşak,tan gelen araçlarla Sivaslı,nın girişinde konvoy yapılarak Sivaslı,nın içinde gövde gösterisi yaptılar.

Açılış konuşması yapan iyi parti Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz, Pazar günü hayırlısıyla oyumuzu kullanacağız köyde muhtar il Belediye Başkanı seçeğiz Allah hayırlısını Belediye başkanı yapsın diyorum dedi.Yılmaz, Biz dün neysek bugünde öyleyiz birbirimize ayrıştırmak isteyenler var küstürmek isteyenler var zehirli bir dil var dedi. 

iyi parti il Başkanı Naci Yıldırım, hani nerede adaylar Boy,boy rakip partilerin başkanlarını görüyoruz biz buradayız hodri meydan diyorum dedi. İyi parti Sivaslı, Belediye Başkan adayı Ramazan Soydemir,büyük alkışlarla sahneye çıkarak projelerini anlattı. Soydemir,buzamana kadar Sivaslı,ya hep yanlış reçete yazılmış burada kara, kara dumanlar tüten fabrikalar bekleyenler yanlış yaptı. Burası tarımsal bir ilçedir dedi. Doğru reçeteyi ben yazdım dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MURAT DAĞINDA ALTIN ÇIKARILMASI UŞAK’A BÜYÜK ZARAR VERECEK
MURAT DAĞINDA ALTIN ÇIKARILMASI UŞAK’A BÜYÜK ZARAR VERECEK
İSTENEN TABLO UŞAK BELEDİYESİ İLE GERÇEK OLDU
İSTENEN TABLO UŞAK BELEDİYESİ İLE GERÇEK OLDU
"