GENEL BAŞKANIMIZA YAPILAN ÇİRKİN SALDIRIYI KINIYORUZ BİZİ KİMSE YILDIRAMAZ

Cumhuriyet Halk partisi Uşak Milletvekili Özkan Yalım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı sosyal medya hesaplarında yazalı bir açıklamayla paylaştı. Yalım,ın açıklaması şöyle.

  GENEL BAŞKANIMIZA YAPILAN ÇİRKİN SALDIRIYI KINIYORUZ BİZİ KİMSE YILDIRAMAZ
  GENEL BAŞKANIMIZA YAPILAN ÇİRKİN SALDIRIYI KINIYORUZ BİZİ KİMSE YILDIRAMAZ egeseshaber

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Ankara Çubuk İlçesinde şehit cenazesinde saldırıya uğramıştır. Bu saldırıyı kınıyor İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu istifaya davet ediyorum. Sayın genel Başkanımız Ankara'daki bütün şehit cenazelerine katılmaktadır.

Bizi ve sayın genel Başkan Başkanımızı butür çirkin saldırılarla yıldıramaz biz vatan severiz vatanımızı korumaya devam edeceğiz inşallah bir daha şehit haberleri almayız Olası şehit cenazelerine katılmaya devam edeceğiz hiçbir kimse genel Başkanımızı ve bizleri yıldıramaz dedi. Biz bu ülkeyi seven bu ülkenin tekbirlik kalmasıyla alakalı elimizden gelenleri yapmaya devam edeceğiz, bu saldırıyı yapan yobaz,gerici farklı düşünlere sahip olan kişileri kınıyoruz en kısa zaman adalet önüne çıkarılması yönünde hukukçu arkadaşlarımız gereken çalışmaları yapmaktadır dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
 BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
"