İYİ PARTİ UŞAK İL BAŞKANI NACİ YILDRIM 3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ MESAJI

İYİ Parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım 3 Mayıs Türkçülük günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. 3 Mayıs Türkçülük Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan İYİ Parti Uşak il Başkanı Naci Yıldırm, "Türk Milleti'nin varlığına kast edenlere karşı gösterdiği anlamlı duruşun başlangıcı olan 3 Mayıs Türkçülük gününün 75. yıl dönümünü kutluyorum" dedi.

İYİ PARTİ UŞAK İL BAŞKANI NACİ YILDRIM 3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ MESAJI
İYİ PARTİ UŞAK İL BAŞKANI NACİ YILDRIM 3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ MESAJI egeseshaber

Yıldırım,yayımladığı mesajda şunları söyledi: “ Milletimiz tarih boyunca sayısız var olma mücadelesi vermiştir. Varlığını, her defasında da ağır bedeller ödemiş olsa da, korumasını bilmiştir. Türk milletinin birliğinin, beraberliğinin ve bölünmez bütünlüğünün her daim savunucu olan bizler, her daim savunmaya devam edeceğiz. Türk milliyetçileri, yaşadıkları her zaman diliminde, bulundukları her ortamda, baskıya, zulme ve haksızlığa karşı gelmişlerdir.

Sahip olduğu tarihi ve kültürel değerlere sahip çıkmış ve bu değerleri yaşatmayı görev bilmiştir. Milli menfaatlerin ön planda tutulmasında, millet ve vatan değerlerinin korunmasında geçmişte ne yapılmışsa, şu an ve gelecekte de yapmaya hazırız. Türk milliyetçiliğinin büyük davasının kurucuları ve yılmaz savaşçısı olan başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, rahmetle anıyor Dünya üzerindeki bütün Türklerin 3 Mayıs Türkçüler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.
  
 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
 BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
"