İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI BURAK ÖZTÜRK UŞAK TA

İyi parti Gençlik kolları Genel Başkanı Burak Öztürk, Uşak'a gelerek yeni Gençlik kolları Başkanı Murat Yaylan've yeni yönetimi ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI BURAK ÖZTÜRK UŞAK TA
İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI BURAK ÖZTÜRK UŞAK TA egeseshaber

Parti Binasında Uşak İyi parti Gençlik kolları ile bir araya gelen Genel Başkan Öztürk, bir basın toplantısı düzenledi. Genel Başkan Burak Öztürk, Toplantıda 31 mart yerel seçimlerin ardından ege bölgesi teşkilatlanma kapsamında  ziyaret ederek yeni göreve gelen gençlik kolları başkanları ve yönetimi ziyaret ediyoruz sorunlarını dinliyoruz sorunlarına çözüm önerileri bularak önümüzdeki seçimlere daha güçlü bir şekilde hazırlanmak için  Uşak'ımıza geldik dedi.

Öztürk, basın toplantısında ÖTV,ye gelen yeni zamlar hakkında,da açıklamalar yaptı. Neyazıkki zamların ardı arkası kesilmiyor Genel Başkanımızında Uşak'taki mitingde ifade ettiği üzere gerekse Türkiye geneli yaptığı mitinglerde ifade ettiği üzere  şunu söylemişti iktidarın kulağını çekin  eğer iktidarın kulağını çekmezseniz zamların ardı arkası kesilmez  hamdolsun halkımız iktidara gerekli mesajı gerek İstabul,da gerek Ankara,da gerekse diğer büyük şehirlerde verdi.

Ancak iktidarı gerekli mesajı almadığını düşünüyoruz ki zamları ardı arkası kesilmiyor .Şuan neyazıkki  Türkiye henüz  açıklanmamış olan bir ekonomik krizin eşiğinde gerek işsizlik rakamların gereksede  eflasyon oranları bunu bize her geçen gün dahada fazla gösteriyor ve hissettiriyor dedi. Öztürk'yaptığı açıklamalarla hükümete yüklenerek şu sözlere yer verdi.Halkımız muasır medeniyetler  seviyesine çıkara bilmek için öncelikli olarak istihdam yaratmamız ve bu istihdamında kontrollü bir şekilde eğitmde geçmesini düşünüyoruz dedi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
 BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
"