EKREM İMAMOĞLU'NA İYİ PARTİ UŞAK İL TEŞKİLATINDAN DESTEK ÇAĞRISI

İYİ Parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım, İstanbul’da 23 Haziran'da yapılacak seçimlerde Ekrem İmamoğlu'na destek çağrısında bulundu.

EKREM İMAMOĞLU'NA İYİ PARTİ UŞAK İL TEŞKİLATINDAN DESTEK  ÇAĞRISI
EKREM İMAMOĞLU'NA İYİ PARTİ UŞAK İL TEŞKİLATINDAN DESTEK  ÇAĞRISI egeseshaber

Başkan Yıldırım'31 Martta Sandıktan çıkan Millet iradesi 6 Mayıs,ta YSK ile masa başında gasp edildi. Bu darbeye dur demek için İstanbul'da oturan  yakınlarınız ile iletişime geçip , 23 Haziran seçimlerinde tercihlerini Ekrem İmamoğlu'ndan yana kullanmaları için ikna edelim dedi. İyi parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım' sözlerine şu cümlelerle devam etti.

 "Ülkede hiçbir kuruma güven kalmamış, milletimizin bunları sandıkta devireceğine olan inancı örselenmiştir"

"Maalesef ülke olarak sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Millet adına yapılan ya da yapılması gerektiğine inandığımız siyaset muktedir gücün varlığını devam ettirme aracı olmuştur.

Bu güç İstanbul seçimlerine kumpas kurdu. Kimin eliyle?

YSK eliyle.İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerinin iptali kararıyla YSK, hukuku katletmiş, adaleti yok etmiş ve vicdanları yaralamıştır. Ülkenin sorunlarından soyut; hırs, ego ve korkular iktidar partisinin sağlıklı düşünme, hareket etme yetisini yok etmiştir. Demokrasi, hukuk, adalet ve bunların birleşimi olan Cumhuriyet sorun yaşamaktan öte ortadan kaldırılmak üzeredir dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
"