HÜSNÜ GÜRHAN SEÇKİNER ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

Vasko group aş. Yönetim kurulu başkanı hüsnü Gürhan Seçkiner, Anneler gününü kutlayarak, geleceğe umutla bakan, çalışkan, idealist bir neslin yetişmesine en büyük katkının annelerin olduğu söyledi.

HÜSNÜ GÜRHAN SEÇKİNER ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
HÜSNÜ GÜRHAN SEÇKİNER ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI egeseshaber

 

 

İzmir'in ünlü iş adamı Hüsnü Gürhan Seçkiner , anneler gününü kutlayarak, geleceğe umutla bakan, çalışkan, idealist bir neslin yetişmesine en büyük katkının annelerin olduğu ifade etti.

Anne hakkının hiçbir şekilde ödenemeyeceğini vurgulayan Seçkiner, "son nefeslerine kadar çocuklarının her türlü sorumluluğunu üstlenen, iyi ve kötü günlerinde yanlarında olan, çocuklarını canından bir parça olarak gören annelerin haklarını asla ödeyemeyiz. Anneler sadece evlatlarını dünyaya getirmekle kalmazlar, aynı zamanda bir toplumu oluştururlar.

Milletleri millet yapan, bizleri birbirimize kenetleyen değerlerin yaşatılmasında, kültürümüzün, gelenek ve göreneklerimizin yaşatılmasında en büyük pay annelerimize aittir. Dünyanın neresinde olursa olsun, hangi sosyal statüde yaşarsa yaşasın tüm anneler yüreklerinde taşıdıkları merhamet, iyilik, güzellik, sabır, adalet ve eşitlik gibi erdemlerle hayatlarımıza ışık tutmaktadır. Sevginin en büyük kaynağı, sınırsız hoşgörü karşılıksız emek ve inanılmaz özveriyle bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetiştirilmemizi sağlayan hakları hiçbir zaman ödenemeyen annelerimizdir.

Annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, nefes aldığımız her gün annelerimizin merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak hepimizin görevi olmalıdır. Bu özel günlerinde, annelerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, sadece anne olan değil, yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınların anneler gününü kutluyorum" diye konuştu.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Filiz Yaylacı     2019-05-12 Çok teşekkür ederiz.????????
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
"