UŞAK İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI SAKATLAR DERNEĞİNE 4 TEKERLEKLİ SANDALYE HEDİYE ETTİ.

Engelliler haftası Uşak'ta çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. iyi parti Gençlik kolları Türkiye sakatlar derneği Uşak şubesine 4 adet tekerlekli sandalye hediye etti.

UŞAK İYİ PARTİ  GENÇLİK KOLLARI SAKATLAR DERNEĞİNE 4 TEKERLEKLİ SANDALYE HEDİYE ETTİ.
UŞAK İYİ PARTİ  GENÇLİK KOLLARI SAKATLAR DERNEĞİNE 4 TEKERLEKLİ SANDALYE HEDİYE ETTİ. egeseshaber

Dernek binasında düzenlenen törenle4 tekerlekli sandalyeleri Dernek Başkanı Salih Küçük'e  Teslim edildi. Ziyarete İyi parti Gençlik kolları Başkanı Murat Yaylan,kadın kolları Başkanı İlknur Açıkgöz,iyi parti Belediye Meclis üyesi Grup Başkanı Necmi Dursun katıldı. Türkiye Sakatlar Derneği Başkanı Salih Küçük' derneğe ziyaretlerinden dolayı  İyi Parti yönetimine teşekkür etti. Böyle anlamlı bir günde bizi yanlız bırakmayıp bizleri ziyaret ettiniz  derneğimize 4 adet Tekerlekli sandalye hediye ederek nazik davranışınızdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum dedi.

SADECE ÖNEMLİ GÜNLERDE DEĞİL HERZAMAN ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ

İyi Parti Uşak  Gençlik kolları Başkanı Murat Yaylan' engelliler haftası nedeniyle Türkiye sakatlar derneğini ziyaret ettik Başkanımız bizi kabul ettiği için teşekkür ederiz engelli kardeşlerimizin bu önemli gününde yanında olduğumuz için mutluyuz dedi. Engelliler haftası nedeniyle bir kampanya başlattık 4 Tekerlekli sandalye alarak Dernek Başkanı Salih Küçük'e teslim ettik bu kampanyada bize destek veren İl yönetimi İlçe yönetimi,Kadın kolları ve Meclis üyelerine çok teşekkür ederim dedi. Başkan Yaylan,Sadece önemli günlerde değil her zaman engelli kardeşlerimizin yanındayız. İyi parti kadın kolları Başkanı İlknur Açıkgöz, bu önemli günde sakatlar derneğini ziyaret ederek 4 tekerlekli sandalye bağışında bulunan Gençlik kollarındaki kardeşlerimizi yanlız bırakmadık Bizi dernek binasında kabul eden dernek Başkanı Salih bey,ede çok teşekkür ederim dedi.ENGELLERİ HEP BİRLİKTE KALDIRALIM

iyi parti Belediye Meclis üyesi Necmi dursun,sözlerine şu sözlerle taçlandırdı, Türkiye sakatlar derneği Başkanı Salih küçük'ün başarılı çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim  hep birlikte engelleri aşalım  diğer illerdeki Belediyeler ve hükümetimiz derneklerimize katkı sağlarlarsa engelleri ortadan kaldırırız dedi. Dursun son olarak iyi parti Gençlik kolları ve Kadın kolları Başkanımıza Başarılı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
"