BİZİM İÇİN SANAYİCİLİK ULUSAL BİR GÖREVDİR

Uşak’ta tanınmış sanayici iş adamı Demokratik sol parti eski Uşak İl Başkanı Bekir güneşhan’son günlerde dövizdeki dalgalanmayı değerlendirdi. Geneşhan’geldiğimiz noktada ekonomi duvara toslamış durumda. Bugünler aslında daha öncedende gözüküyordu bazı insanlar farkında bazı insanlarda farkında değildi.Ancak gelinen bu tabloda herkes suçlu hepimiz suçluyuz özellikle son 18 yıla baktığımızda izlenen yol doğru bir yol değildi.

BİZİM İÇİN SANAYİCİLİK ULUSAL BİR GÖREVDİR
BİZİM İÇİN SANAYİCİLİK ULUSAL BİR GÖREVDİR egeseshaber

57.hükümette Bülent Ecevit’in bırakmış olduğu ekonomik programlarla ilgili o dönemin hükümeti yok olma pahasına ilk 10 yıl Ak parti o reçeteyle yürüdü ve sonra neolduğu ortaya çıktı ama iş,işten geçti ve daha sonrada farklı güçleri kullanarak ayakta kaldı dedi. Güneşhan’şuan ekonominin duvara tosladığını belirterek ekonominin iflas ettiğini vurguladı. Ekonomi iyi olacak düzelecek bunların düzeleceği falan yok dedi.

Bekir güneşhan’ son günlerde dövizin artmasınıda şu şekilde eleştirdi. Biz neyapıyorsak bu yaptıklarımızın sonucu, sen üretmiyorsan,sen birşeyler yapmıyorsan gelinen nokta bu  son 20 yıldan beri hep hazıra konduk üretimden uzaklaştırıldık üretim olmayınca tablo buraya geldi dedi.

Güneşhan’geldiğimiz noktada hakikatten içler acısıdır 3aydır sonuçlamayan İstanbul seçimlerinede değinen güneşhan,3 ay öncesi seçim,seçim geldi İstanbul,öyle kaldı mazbata,mazbatayı aldı 19 gün sonra İmamoğlu’undan mazbata geri alındı.Şimdi İstanbul’a imamoğlu’gelse neolacak Bin Ali yıldırım,gelse neolacak şuan dünya bizimle alay ediyor geldiğimiz nokta hiç iyibir nokta değil İnsanların hiç güveni yok yarın gözükmüyor herkes yarına kaygıyla bakıyor. dedi.

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
 İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
"