UŞAK İYİ PARTİ İL BAŞKANI NACİ YILDIRIM RAMAZAN BAYRAMI NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI

Uşak İYİ Parti İl Başkanı Naci Yıldırım,Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm müslüman aleminin bayramını kutladı. Rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan “11 Ayın Sultanı” mübarek Ramazan ayını geride bırakarak bayrama ulaşmış bulunmaktayız.

UŞAK  İYİ PARTİ İL BAŞKANI NACİ YILDIRIM  RAMAZAN BAYRAMI NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI
UŞAK  İYİ PARTİ İL BAŞKANI NACİ YILDIRIM  RAMAZAN BAYRAMI NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI egeseshaber

 Ramazan ayı, Müslümanların, her tür şartlar altında Allah’a ihlâs ve teslimiyetle ibadet ettikleri aydır. Yüce Allah bu ayda tuttuğumuz oruçları, kalben ettiğimiz dua ve ibadetlerimizi kabul ve makbul eylesin. Bayramların bizi birbirimize bağladığı, kucaklaşmayı ve hatırlamayı öğrettiği bu müstesna günlerde, maalesef bölücü terör örgütlerinin alçakça saldırıları hepimizi derinden üzmüş ve toprağa düşen şehitlerimizle yüreklerimiz yanmıştır. Bu bayramın Türkiye'de terör eylemlerinin son bulmasına, siyasi ve ekonomik olarak içine düştüğü karanlık süreçten kurtulması için bir başlangıç olmasını temenni ediyorum. Bu vesile ile Yüce Türk Milletinin ve Müslüman âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, şehitlerimize Allah'tan rahmet gazilerimize acil şifa diliyorum. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
 İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
"