Advert

AK PARTİ’DE TAM KADRO BAYRAMLAŞMA

Ramazan Bayramının Birinci gününde siyasi partilerde bayramlaşmalar devam ediyor. Ak parti Uşak il Teşkilatı partililerle bayramlaştı.

AK PARTİ’DE TAM KADRO BAYRAMLAŞMA
AK PARTİ’DE TAM KADRO BAYRAMLAŞMA egeseshaber

 Parti Binasında gerçekleşen Bayramlaşma merasimine Ak parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul,Merkez ilçe Başkanı mehmet Bayer Ak parti Uşak milletvekili Avukat Mehmet Altay, Doktor İsmail Güneş, Uşak Belediye Başkanı Mehmet çakın, il genel Meclis Başkanı Nuri Demir ve çok sayıda partili üyeler katıldı. İl Başkanı Fahrettin Tuğrul Bayramlaşma merasiminde yaptığı konuşmada vatanı için şehit düşmüş vatan evlatlarına Allah tan rahmet geride kalan yakınlarınada Baş sağlığı diliyorum dedi. Başkan Tuğrul,Ak parti teşkilatı Türkiyenin 81 vilayetinde aktif bir organizma gibi faaliyet gösteren ve mimberin arkasında hertürlü saldırıya rağmen biz onurumuzla şerefimizle lidermizin arkasında duran bir teşkilatız dedi.

Akparti Uşak Milletvekili  Avukat Mehmet Altay,31 martta yapılan yerel seçimlerde muhafakiyette sizlerden Allah razı olsun diyorum, inşallah bundan sonraki süreçtede ak parti Belediyecilik anlayışı engüzel şekilde yine teşkilatımızla birlikte herkesimde yaşatmak için mücadele vereceğiz dedi.

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın,biz belediye olarak sokak iftarları yerine gerçekten ihtiyacı sahiplerine arkadaşlarımızın aracılığıyla teşkilatı mensuplarımızın aracılığıyla tek,tek ulaşarak ihtiyaçlarını gidermeye iftarda sofralarına bir kap sıcak yemek sağlamayı özellikle bayramda ihtiyaçlarını gidermedeye gayret etti. Ben bütün vatandaşlarıızada çok teşekkür ediyorum özellikle Ramazan ayının nahas bir şekilde bu konuda son derece duyarlı vatandaşlarımız var ben inanıyorumki Uşak hiçbir kimse karnı aç yatağa gitmez hiçkimse Bayram başı önü eğik gitmeyecektir bizde buna vesile olarak gayret edeceğiz dedi.

Ak parti Uşak Milletvekili Doktor İsmail Güneş’ konuşmasında Tüm islam alemindeki bölünmeler,savaşlar,katliamlar gerçekteden insanların yerinde yurdundan edilmesi aç kalması bizleri son derece üzmekte ve islam corafyasının birlite hareket edememesi emperyalist güçlerinin oyununa uçar kalması bizleri son derecede üzmektedir dedi.

İl Genel meclis Başkanı Nuri Demir, Hepimizin malumu ülke ulus ve millet olarak islam alemi olarak manevi atmosfer olan Ramazan ayını idraak ederek yeni bir bayrama daha ulaşmanın  mutluluğunu sevincini yaşamaktayız . hepimiz bu süre içersinde bu aydan istifade ettik kardeşliğimiz pekişti bir çok yeni hasretler kazandık birliğimiz beraberliğimiz pekişti Dünyanın dörtbir yerinde farklı renklerde farklı ırklarda farklı dillerde birçok insan bugün manevi atmosferle birlikte bir bayram havasıyla bir bayram içersinde buluştu dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Funda Kocabıyık, Eşme İlçesinde muhtarlarla bir araya geldi
Vali Funda Kocabıyık, Eşme İlçesinde muhtarlarla bir araya geldi
"