Advert

HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ

Uşak’ın Sivaslı ilçesinin Tatar Belde Belediye Başkanı halk tarafından çalışkan dürüst Belediye Başkanı Zafer Gün, geleneği bozmadı. Her bayram olduğu gibi bu bayramda Tatar beldesi halkıyla Bayramlaşarak kuçaklaştı. Belediye Binasında gerçekleşen Bayramlaşma törenine vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi. Birlik ve beraberlik mesajları veren Belediye Başkanı Gün, programda önce vatandaşlarla daha sonra da belediye personelleri ile bayramlaştı.Tatar Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen bayramlaşma törenine Belediye Meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde vatandaşlar uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek Gün’eya teşekkür etti.

HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ
HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ egeseshaber

Başkan Gün bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, Beldenin bir ve beraber olduğu müddetçe aşamayacağı hiçbir sorunun olamayacağı vurguladı. Tatar Belediyesi olarak gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Gün, ”Bazı günler inanın 24 saat bize yetmiyor. Birçok uykusuz geçirdiğimiz günler var. Çünkü bizim üzerimizde bir görev, sorumluluk var. Biz bu Beldenin her bir ferdine sevdalıyız. İnşallah onların bize vermiş olduğu belediye başkanlığı gibi onurlu bir görevi herkesle kucaklaşarak, aynı sevgi, aynı şevkle, aynı tevazu, gayret ve samimiyetle sürdüreceğiz. Bu Beldenin güzelleştiğine hep birlikte şahitlik ediyorsunuz ve etmeye devam edeceksiniz. Biz sadece gönül köprüleri kurmayacağız. Bu Beldeyi yeniden imar ve inşa edeceğiz.” diye konuştu.

Huzurlu bir bayram yaşayabilmeleri adına da gerekli tüm önlemlerimizi aldık.  Ebediyete intikal eden yakınlarının mezarlarını ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız için mezarlıklarımızda temizlik ve bakım çalışmalarımızı yaptık. Ramazan boyunca sıkı denetimler yapan zabıta ekiplerimiz bayram tatili süresince de görev yapacak. Tüm gayretimiz ve dileğimiz Nevşehir’de bayramın huzur, mutluluk ve güven içerisinde geçmesidir. Sevgili hemşerilerimin Ramazan Bayramını kutluyorum ve bayramın ülkemize, ailenize, sağlık, mutluluk, huzur ve barış dolu güzel günler getirmesini diliyorum dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Funda Kocabıyık, Eşme İlçesinde muhtarlarla bir araya geldi
Vali Funda Kocabıyık, Eşme İlçesinde muhtarlarla bir araya geldi
"