Advert

MANİSA BÜYÜKŞEHİR’İN ATEŞ SAVAŞÇILARI ÖĞRETMEYE DEVAM EDİYOR

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Saruhanlı Kaymakamlığı bünyesinde çalışan 21 personele temel yangın eğitimi verildi.

MANİSA BÜYÜKŞEHİR’İN ATEŞ SAVAŞÇILARI ÖĞRETMEYE DEVAM EDİYOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR’İN ATEŞ SAVAŞÇILARI ÖĞRETMEYE DEVAM EDİYOR egeseshaber

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, temel yangın eğitimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Saruhanlı Kaymakamlığı’nın 21 personeline temel yangın eğitimi verdi. Personele yangın durumunda yapılması gerekenler ve yangına karşı alınacak önlemler hakkında bilgi Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’ndan Mehmet Ateş tarafından verildi.

Eğitim uzmanı Mehmet Ateş tarafından kaymakamlık personeline, olası bir yangın anında ne gibi tehlikelerle karşılaşılacağı ve bu tehlikelerden nasıl korunmaları gerektiği anlatıldı. Ardından temsili olarak oluşan alevlerin yangın söndürme cihazı ile nasıl söndürülmesi gerektiği uygulamalı olarak gösterildi. Saruhanlı Kaymakamlığı yetkilileri yangın eğitimden dolayı Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Funda Kocabıyık, Eşme İlçesinde muhtarlarla bir araya geldi
Vali Funda Kocabıyık, Eşme İlçesinde muhtarlarla bir araya geldi
"