Uşak SMMM Odası Eğitim ve Hizmet Binası Temeli Atıldı

Uşak Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası tarafından yapımına başlanılan yeni oda binasının temel atma töreni gerçekleştirildi.

Uşak SMMM Odası Eğitim ve Hizmet Binası Temeli Atıldı
Uşak SMMM Odası Eğitim ve Hizmet Binası Temeli Atıldı egeseshaber

Uşak Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası yeni Hizmet ve Eğitim binasının temel atma töreni, 57. Hükümetin Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Masum Türker, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, TÜRMOB Genel Başkanı Masis Yontan, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Uğur albayrak, Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanları ve oda üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 

Uşak Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Uğur Albayrak törenin açılış konuşmasını gerçekleştirdi ve Muhasebe meslek camiasına daha güzel bir bina kazandırmak için böyle bir proje gerçekleştirdiklerini belirtti. Albayrak "İnşallah benden sonra gelenler daha güzel işlere imza atarlar, ben olara sonuna kadar destek olacağım." dedi.

TÜRMOB Genel Başkanı Masis Yontan ise törende yaptığı konuşmada yeni hizmet binasının eğitim öncelikli olacağını belirtti ve "Sadece Uşak'taki meslektaşlarımıza değil, Uşak'taki kurum ve kuruluşlarımıza dokunacak." dedi. 

57. Hükümetin Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Masum Türker "Asılacak tabela ile sadece Uşak'taki Mali Müşavirleri değil, Türkiye'deki bütün mali müşavirlerin olaya bakışını gösteriyor. Ben hem Uğur kardeşimi hem de yönetimini tebrik ediyorum. Önce Belediye Başkanı ile işbirliği yaptılar, ardından Ticaret odasının yanında yer edindiler." dedi. 

Törende konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Çakın, temel atma töreni için Uşak'a gelen Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanlarını Uşak'ta ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Başkan Çakın "Yaklaşık 128 yıldır bu şehir, ticaret ve sanayi ile iç içe ve gerçekten de Cumhuriyet tarihinden önce başlamış sanayisi, Türkiye'nin ilk teşebbüs Şeker Fabrikasını barındırması, hacmineve büyüklüğüne göre pek çok girişime öncelik etmiş olmasıyla gerçek bir sanayi ve ticaret kenti. Sanayi ve ticaretin ayrılmaz parçası olan Mali Müşavirlik hizmetlerinin aksamadan kesintisiz bir şekilde yürütülmesi ve ekonomimizin, sanayimizin geleceğe daha güçlü adımlarla, sağlam adımlarla yürümesinde Mali Müşavirlerimizin çok büyük emekleri olduğu aşikar." dedi.Törenin ardından Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası üyelerine yemek verildi. 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
 BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
"