UŞAK SMMMO'DA YENİ BAŞKAN MUSTAFA MIDIK!

Uşak Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası seçimleri bugün yapıldı. 280 meslek mensubunun oy kullandığı seçim sonucunda Çözüm Grubunda bulunan Mustafa Mıdık odanın yeni başkanı oldu.

UŞAK SMMMO'DA YENİ BAŞKAN MUSTAFA MIDIK!
UŞAK SMMMO'DA YENİ BAŞKAN MUSTAFA MIDIK! egeseshaber

Uşak'ta haftanın gündemi Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nın seçimleri oldu. İki listenin yarıştığı ve 280 üyenin oy kullandığı seçimlere Çözüm grubu Mustafa Mıdık öncülüğünde, Demokrat grubu da Süleyman Işık öncülüğünde girdi. Sabah saatlerinde başlayan oy kullanma işlemi akşam saat 17:00'a kadar devam etti. 

Yapılan oylamalar sonucunda Çözüm Grubu aldığı 189 oy ile 4 üyesini, Demokrat Grubu 86 oy ile 1 üyesini Oda Yönetim Kurulu'na yazdırdı. Alınan seçim sonuçları neticesinde Uşak Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası'nın yeni başkanı ise Mustafa Mıdık oldu. 

YENİ BAŞKANDAN BİRLİK ve BERABERLİK MESAJI!

 Yeni başkan Mustafa Mıdık seçim değerlendirmesi ile ilgili yaptığı konuşmada, seçimlerin bittiğini artık bir ve beraber olup odamızı hizmet etmek olduğunu ve odanın tüm üyeleriyle bir bütün olduğunu belirterek birlik mesajları verdi.

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
 BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
"