UŞAK BERBERLER ESNAF ODASI KAÇAK ÇALIŞANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR

Dört dönemdir Uşak Berberler esnaf odası Başkanlığını yürüten Mehmet Ayçiçek’ oda çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

UŞAK BERBERLER ESNAF ODASI KAÇAK ÇALIŞANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR
UŞAK BERBERLER ESNAF ODASI KAÇAK ÇALIŞANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR egeseshaber

Ayçiçek’üyelerimize geziler düzenledik çanakkale,kapadokya ,İzmirgezisi düzenleyerek üyelerimize hizmet etmek için görevimizin başındayız dedi. Başkan Ayçiçek Uşak Belediyesi Zabıta müdürlüğünde bir toplantı düzenlenerek Uşak’ta kaçak çalışan Berberlerle ilgili sorunlarımızı dile getirdik, Uşak esnaf odaları birliği ve Uşak zabıta müdürlüğü olarak kaçak çalışanlarla ilgileneceklerini ifade etti.

Uşak Berberler ve kuoförler esnaf odası Başkanı Mehmet Ayçiçek’ Uşak Üniversitesinin düzenlediği defilede mankanlerin makyajlarını yapma görevini üslendik. Anneler gününde Huzur evine giderek orada kalan yaşlı annelerimizin saç bakımlarını yaptık butür faaliyetlerimiz devam ediyor dedi.

25 yıldır baba mesleğini yürüten Uşak’ın tanınmış esnaflarından Uşak Berberler esnaf odası yönetim kurulu üyesi Serkan Ürkmez’üyelerimizin sorunlarını yakından takip ediyoruz.Amam her üyemizi takip etmek çok Uşak’ta kayıtlı 250 erkek berberimiz var  buradan arkadaşlarımıza sesleniyoruz  çalışma saatlerimize uyalım özellikle Pazar günleri kaçak açmayalım cezaların çok ağır olduğunu vurguladı.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
 BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
"