KARAKURT’LULAR ‘NEŞELİ GÜNLER’DE BULUŞTU

Pamukkale ilçesine bağlı Karakurt Mahallesinde, muhtarlık ve Karakurt Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından bu yıl ilk kez ‘Sokak Sineması’ etkinliği düzenlendi.

KARAKURT’LULAR ‘NEŞELİ GÜNLER’DE BULUŞTU
KARAKURT’LULAR ‘NEŞELİ GÜNLER’DE BULUŞTU egeseshaber

Karakurt Mahallesi park alanında sokak sinemasında ünlü sanatçılar Adile Naşit ve Münir Özkul’un başrolünü oynadığı unutulmaz komedi filmi ‘Neşeli Günler’ filmi gösterildi. Etkinlik ücretsiz olarak yapıldı. İlk kez düzenlenen etkinlikte Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan, Denizli Fotoğrafçılar Odası Başkanı İbrahim Karabacak’ta mahalle sakinleriyle birlikte filmi izledi.

Başkan Yardımcısı Soyfidan, ‘Mahallede ilk kez düzenlenen sokak sineması etkinliğinde nostaljiyi de hep birlikte yaşıyoruz. Yazın sıcak geçelerini tüm mahalle sakinleriyle birlikte film izleyerek değerlendiriyoruz. Bu filmi defalarca izlemişimdir ama şimdi hep birlikte büyük bir keyifle tekrar izleyeceğim. Bu tür etkinliklerin mahallelerimizde daha da yaygınlaştırılması gerekiyor” dedi. Konuşmaların ardından muhtarlık binası önündeki alana kurulan dev ekrandan sinema filmi mahalle sakinlerine izlettirildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
 BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
"