SAADET LİDERİ TEMEL KARAMOLLAOĞLU UŞAK’TA TEŞKİLATIMIZ HER ZAMAN SEÇİME HAZIR…

Partisinin Uşak ili 6. olağan kongresi için uşak a dün akşam gelen ve bir otelde istirahat eden Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Atatürk Küğltür Merkezinde uşak’lılar la bir araya geldi ve burada Türkiye’nin 23 Haziran seçimlerinin ardından yeni bir döneme girdiğini belirtti.

SAADET LİDERİ TEMEL KARAMOLLAOĞLU UŞAK’TA TEŞKİLATIMIZ HER ZAMAN SEÇİME HAZIR…
SAADET LİDERİ TEMEL KARAMOLLAOĞLU UŞAK’TA TEŞKİLATIMIZ HER ZAMAN SEÇİME HAZIR… egeseshaber

Saadet Partisi’nin “Milli Görüş” çizgisinde hareket etmeye devam ettiğini, hükumetin doğru yaptığı icraatları desteklediklerini, yanlışlarını ise eleştirmeyi sürdüreceklerini dile getirdiAyrıca rusya’dan alınan S 400 füzeleri hakkında da konuşan Karamollaoğlu, son günlerde S 400 meselesi gündemde Türkiye ihtiyacı olan füze savunma sistemi için Rusya ile anlaştı ve S 400 füze savunma sistemini kuruyor. ABD çünkü bize kendi füze savunma sistemini satmadı. Türkiye, Rusya ile anlaşınca F-35 uçaklarını verememekle bizi tehdit ediyor. Biz Türkiye’nin acilen füze savunma sistemine kavuşması gerektiğini söylüyor, Rusya’dan alınmasını da destekliyoruz.Lakin neden Türkiye kendi füze savunma sistemini yapamıyor, kendi uçağını yapamıyor diye eleştiriyoruz dedi.

AK Parti hükümetinin politikalarınıda eleştiren Temel Karamollaoğlu, Türkiye’nin 20 yıl önce kendi kendine yetebilen 7 tarım ülkesinden biri olduğunu şimdi ise dışa bağımlılığın arttığını söyleyerek şunları kaydetti:

Acil olarak tarıma el atılmalı, çiftçinin üzerindeki üretim maliyetleri düşürülmeli. İlaç sanayide keza öyle, biz Türkiye’de ilaç üretmiyor sadece ambalaj yapıyoruz. Avrupa’da, ABD’de kullanılması yasak pek çok ilacı satın alıyoruz. Size çarpıcı bir örnek vereyim. Son zamanlarda doğum oranlarında düşüş meydana geldi, nüfusumuz azalıyor. Son yıllarda evlenen genç çiftlerimiz çocuk yapabilmek için hastanelere doktorlara başvurur oldu. Niye oluyor bu, dün yoktu da bugün var. Bunun nedeni yediğimiz gıda, kullandığımız ilaç. Bizi kısırlaştırıyor’lar sadece bizi değil tüm dünyayı kısırlaştırıyorlar bunu görmek lazım.

Konuşmanın sonunda uzun yıllar hizmet veren eski yöneticlere de plaket verdi. Tek listeyle gidilen kongrede geçerli oyların tümünü alan Hüseyin Çakmak  yeniden göreve oy birliği ile geldi .

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
 BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
"