DERNEK ÜYELERİNİ BULUŞTURAN KAHVALTI

Denizli İnovasyon Derneği (DİDER) üyeleri kahvaltıda bir araya geldi. DİDER Başkanı Şaban Varol, Denizli ve dernek üyeleri için faydalı projeler hazırlamaya başladıklarını söyledi.

DERNEK ÜYELERİNİ BULUŞTURAN KAHVALTI
DERNEK ÜYELERİNİ BULUŞTURAN KAHVALTI egeseshaber

 Polisevi’nde düzenlenen kahvaltıya AYSİAD Başkanı Mahmut Çatlık, Denizli Yörükler Derneği Başkanı Yaşar Celal Ceylan DİDER Onursal Başkanı Adnan Doğan ve dernek üyeleri katıldı. Üyeler arasında iletişimi güçlendirmek, birbirlerini tanımalarını sağlamak için kahvaltı programı organize ettiklerini belirten Başkan Varol, “Dernek üyelerimiz birbirini tanıdıkça gerek şahsi menfaatlerini, gerekse derneğimize olan katkılarını güçlendirecektir. Biz hep birlikte iyi ilişkiler kurabilirsek daha güçlü olacağımıza ve birlikte daha iyi işler başaracağımıza inancım tamdır.

Son süreçte özellikle projeler konusunda dernek olarak yoğun emek sarf etmeye başladık. Alzheimer hastaları ile ilgili Avrupa Birliği projesine başvurumuz tamamlanmış olup, sonuç beklenmektedir. Yine Yeşilay tarafından çağrısı açılan Bağımlılık konusunda başvurumuz gerçekleşmiş ve kabul beklemektedir. Dernek üyelerimizin faydalana bileceği özel indirim anlaşmaları yapacağız. Şu anda Özel Denizli Seviye Eğitim Kurumları, Denipol Hastanesi gibi kurumlar ile protokol imzalamış olup, diğer kurumlarla da görüşmelerimizin devam ettiği müjdesini vermek isterim. Derneğimizin bayrağını zirveye taşımak için bir takım dernek, kurum ve sivil toplum kuruluşlarıyla görüşmelerimiz devam etmektedir. Sonuçlanan çalışmalar konusunda periyodik olarak üyelerimize bilgi vereceğiz” dedi. Kahvaltının ardından toplu fotoğraf çekimiyle etkinlik sona erdi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
 BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
"