UŞAK İÇİN ORTAK AKIL

Geçtiğimiz günler Uşak Kent konseyine adaylığını açıklayan İş adamı Yahya Kemal Pervane Ortak akıl, birlik ve beraberlik içinde, tüm Sivil toplum kuruluşları ile beraber şehrin tanıtımı için çalışalım dedi.

 UŞAK İÇİN ORTAK AKIL
 UŞAK İÇİN ORTAK AKIL egeseshaber

 Başkan adayı Pervane’ Yaşadığım doğduğum, şehir,i  Güzel Uşak’ı seviyorum ve kendimde yaşadığım şehir,e bir nebzede olsa bir şeyler yapabilmek bunun yoluda 13 Temmuz’da yapılacak Kent konseyi seçimleridir.

Bu yapıya sadece ben aday değilim. Yerel düzeyde temsil ettikleri kuruluşların birikimini, kişisel tecrübelerini ve enerjilerini en üst düzeyde katmaya hazır olan ciddi bir ekiple adayız. Yürütme Kuruluna seçilecek arkadaşlarımız ile birlikte Kent Konseyinin ruhu ve felsefesi olan ortak akıl süreci kolaylaştırıcıları olarak görev yapmayı hedefliyoruz dedi. Uşak Kent konseyi Başkan adayı Yahya Kemal Pervane’ sözlerini şu cümlelerle taçlandırdı.13 Temmuz 2019 Cumartesi günü yapılacak olan Uşak Kent Konseyi Seçimli Genel Kurulunda, Uşaklı hemşerilerimizle bütünleşerek Ortak akıl, birlik ve beraberlik içinde, tüm Sivil toplum kuruluşları ile beraber  Uşak’ımızın tanıtılması anlamında Şehrimizin Tarihi değerlerini, Örf Adet ve Kültürünü , Sosyal yaşam değerlerini koruyarak, Çevre Bilincini geliştirerek doğasının korunması, Türkiye ve Dünyaya Tanıtılması, Güzel Huzurlu ve sağlıklı şekilde yaşanabilir bir kent olması için tüm çaba ve gayretlerimizi ortaya koyarak, Önce Allah’ın sonra Sizlerin desteği ile Uşak kent Konseyi Başkanlığı için çıktığım yolda Yönetimim ve ben desteklerinizi bekliyorum dedi.

MURAT DAĞI YOK OLMASIN

Son günlerdir Uşak’ın ve ülke gündemine oturan Murat Dağı’nda altın çıkarılmasına tepki gösteren sivil toplum örgütlerine destek veriyorum

Murat Dağında yapılacak maden kazısında sadece Uşak’ değil tüm ege’ye zarar vereceği su kaynaklarının yok olacağı Murat Dağı’nın ekolojik  dengesiyle oynanacağı hiçbir canlı varlığın yaşamacığı bir yer kalacaktır.

Bende sadece Kent konseyine Başkanlığına aday oldum diye değil şahsi olarak tepkimi gösteriyorum eğer 13 Temmuz Cumartesi günü yapılacak kent konseyi seçimlerinde Başkan olduğum günden itibaren mücadelemiz daha fazla sürecektir dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
 BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
"