BEŞ BİN KİŞİ SUCUK EKMEĞE DOYDU

Denizli’de Afyonkarahisarlılar Derneği tarafından bu yıl ilk kez ‘Ekmek arası sucuk döner’ etkinliği düzenlendi. Yaklaşık 500 kilogram sucuktan hazırlanan 5 bin kişilik ekmek arası sucuk döner etkinliğe katılanlara ikram edildi.

BEŞ BİN KİŞİ SUCUK EKMEĞE DOYDU
BEŞ BİN KİŞİ SUCUK EKMEĞE DOYDU egeseshaber

 İncilipınar Parkı’nda düzenlenen etkinliğe Denizli Büyükşehir Büyükşehir Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Gülay Özcan, DİMSİAD Başkanı Murat Tuncer ve Afyon İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır katıldı. Etkinlikte sanatçılar Zekeriya Şakar, Aysun Şakar ve Ertaş Şakar'ın verdiği konserde Afyon ağırlıklı türküler ve oyun havaları çalındı. Denizli Afyonkarahisarlılar Derneği Başkanı Raşit Özdemir, "Dernek olarak bu yıl büyük bir etkinlik düzenleyelim dedik. İş adamlarımızla, Denizlili yetkililerimizle konuştuk. Etkinliğimize çok büyük destekler aldık. Halkımıza 5 bin kişilik sucuk döner dağıttık. Stantlarımızda Afyon'u Denizli'ye daha iyi tanıtmayı amaçladık. Afyon ve Denizli iki kardeş bir şehirdir.

Kız alıp kız veriyoruz. Akraba oluyoruz. İki şehri bir bütün görüyoruz." dedi. Konuşmaların ardından etkinliğe destek veren protokol üyeleri ve sponsor firmaların yetkililerine plaket verildi. Güneş Sürücü Kursları tarafından etkinlik alanında stant açıldı, etkinliğe katılanlara ücretsiz çay ikramı yapıldı. Afyon bölgesine özgü yöresel kaşık oyunlarının oynandığı etkinlik ikramlar ve konserlerle akşam saatlerine kadar devam etti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
DERİ ALANINDAYENİ BİR PROTOKOL DAHA
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Polis ve Jandarmaya Saldırı!
"