UŞAK KENT KONSEYİ YENİ BAŞKANI CEMİL CEHVER

Kent Konseyi Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı Saat 10.00'da başladı. Kent Konseyi Başkanlığı için 5 aday bir birleri ile yarıştı.

UŞAK KENT KONSEYİ YENİ BAŞKANI CEMİL CEHVER
UŞAK KENT KONSEYİ YENİ BAŞKANI CEMİL CEHVER egeseshaber

Kent Konseyi Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı Saat 10.00'da başladı. Kent Konseyi Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı Saat 10.00'da başladı. Kent Konseyi Başkanlığı için Melih Akman, Ahmet Mıdık, Yahya Kemal Pervane, Durdu Doğan ve Cemil Cevher bir birleri ile yarıştı.

Kent Konseyi 2. turunda Melih Akman 73, Cemil Cevher 43, Ahmet Mıdık 20, Yahya Pervane 15 oy aldı. 3. Turda ise Ahmet Mıdık ve Yahya Kemal Pervane'nin adaylıktan çekilmesinin ardından; Melih Akman 78 oyda kaldı ve Cemil Cevher 82 oy ile Kent Konseyinin yeni Başkanı seçildi.

Uşak Kent Konseyi Yeni Başkanı Cemil Cevher'in Yürütme Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri;

 

 

 

 

Uşak Kent Konseyi Seçimli Genel Kurul Toplantısında Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Belediye Başkan Yardımcıları Hikmet Kahraman ve Zeynep Ceylaner de yer aldı. Genel kurul toplantısında konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak'ın gelişimi adına Kent Konseyi ve Sivil Toplum Kuruluşları ile daima birlikte çalışacakları mesajını verdi.

 

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ
 BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
BUCALI GENÇLER “SON KARARIM” DİYECEK
"