ŞÖHRET NEDİR VE NASIL ÜNLÜ OLUNUR?

61 eşsiz eserle bireysel gelişimde büyük farkındalık yaratan ünlü yazarAkif Manaf,fenomen olacak yeni kitabı ŞÖHRET NEDİR VE NASILÜNLÜ OLUNUR? ile tekrar gündemde.Şöhret dünyasına bir keşif çıkarması niteliğindeki kitap, küresel toplumda şöhret olmanın tekniklerini, araçlarını ve teknolojisini tüm detaylarıyla açıklarken gerçek, mutlu ve kalıcışöhretin formülünü veriyor!

ŞÖHRET NEDİR VE NASIL ÜNLÜ OLUNUR?
ŞÖHRET NEDİR VE NASIL ÜNLÜ OLUNUR? egeseshaber

Yazar: Bu kitabı okuyorsan hayat sahnesinde önemli bir role sahip olmak istiyorsun demektir. Bugüne kadar bu gerçekleşmemiş olabilir ama bu kitap sayesinde mümkündür. Sadece pür dikkatle oku ve “Şöhret nedir?” anla.

Kitapta verilen şöhret formülünü kullanarak herkes hayat sahnesinde ön plana çıkabilir, tanınabilir ve sıradışı kişisel başarıya erişebilir. Yeter ki insan kendini adamaktan ve fedakâr olmaktan çekinmesin. Bu konuda tek engel bencilliktir.

İyi haber şu ki, bu kitaptaki bilgeliği kullanarak istediğiniz alanda hayal edilemez başarı ve şöhrete erişebilirsiniz. Ama önce şöhret kavramını anlamak gerekir. Şöhret küresel toplumdaki en kuvvetli güçtür................

“…Servetvegüzellikleriiçinövülenkişiler, “sahteşöhret” içindeyaşarveyaşlılıktayalnızkalırlar. Oysaki ego tatminiiçindeğil, toplumunyararıiçinçabalarkenistemedenşöhretolaninsangerçektentakdirelayıktır…”

 

“…Gerçekşuki, herkestegizlibirşöhretolmaisteğivardır. Çünküherkessevilmekisterve en çoksevilenkişiler de şöhretolanlardır.Ancakinsanlar en çoksevilenlerinaynızamanda en çoknefretedilenlerolduğunugöremezler…”

 

“…Şöhretiçinhiçbirçabasıveşöhretgibihiçbirhedefiolmayangüneşinşanşöhretibütündünyayayayılmıştır. Tıpkıbunungibişöhretihedeflemeyen, şöhretpeşindekoşturmayan, onuniçingerilmeyenvestresegirmeyeninsan da şöhretgelincesağlıklıvemutluolacaktır.Sizlerişaşırtacakmüjdelihaberşuki, varoluşhedefsizbirolgudur..”

 

Kitaptan Başlıklar:

Akif Manaf bu kitapta evrensel bilgileri kapsamlı bir şekilde, gerekli tüm detaylarıyla birlikte ele almıştır. Bu eşsiz eser hem derin teorik bilgilere hem de çok boyutlu pratik deneyimlere dayanmaktadır.

Kitabı okuyan insan, şöhret konusunda bütün sorularına cevap bulacaktır!

Şöhret nedir?

Şöhret patlaması nedir?

Şöhret dinamiği nedir?

Şöhret formülü nedir?

Şöhret gücü nedir?

Şöhret enerjisi nedir?

Şöhret matematiği nedir?

Şöhret stratejisi nedir?

Şöhret psikolojisi nedir?

Şöhret efsanesi nedir?

Şöhret zirvesi nedir?

 

Kitap A.Z. Yayıncılıktan çıkmıştır.

 

Kitap Sipariş&Bülten Bilgi :

0532 284 17 90

elcinerener@gmail.com

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
 İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
"