SİYANÜRDEN BÜTÜN CANLILAR ÖLECEK

Uşak Çevre gönüllüleri Derneği Yönetim kurulu Atatürkçü Düşünce Derneği Uşak Şubesi yönetimini ziyaret etti. Dernek binasından gerçekleşen ziyarette Atatürkçü düşünce Derneği Yönetimi tam kadro karşıladı.

SİYANÜRDEN BÜTÜN CANLILAR ÖLECEK
SİYANÜRDEN BÜTÜN CANLILAR ÖLECEK egeseshaber

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Uşak şube Başkanı Ertuğrul Ayhan’ Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Hasan Yüksel’e ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan’Ayhan’ Murat dağı ile ilgili derneğimizi bilgilendirdiği içinde ayrıca teşekkür ederim 19 Ağustos’ta Murat Dağında yapılacak bilirkişi heyetine de katılacağız dedi.  

Atatürkçü Düşünce Derneği İç Ege Bölge sorumlusu Doktor’Arif Güvenir, emperyalizmim neyazıkki sömürge mantığı ile bundan 100 yıl önce ülkemizi bölüp parçalayıp işgal ederek zenginliklerimize el koymak istedi.Ancak Atatürk ve önderliğindeki Türk milleti buna izin vermemişti gene emperyalizmim 100 yıl sonra ülkemizin kaynaklarını bu kez ülkemizi işgal ederek başaramayacağını bildiği için yerli işbirlikçileriyle kaynaklarımıza el koymaya çalışıyor dedi.Doktor’ Güvenir Atatürkçü düşünce derneği vatanını ve milletini nasıl 100 yıl önce Atatürk’ün önderliğinde savunduysa 100 yıl sonrada Murat Dağına kaz dağlarına ve salda gölüne de sahip çıkarak vatanını milletini gelecek kuşaklara aktarmaya çalışacaktır Atatürkçü Düşünce derneği Murat Dağı’nın yanında olacaktır genel merkez düzeyinde,de basın açıklamamızda olacaktır dedi.

Çevre gönüllüleri derneği Uşak şube Başkanı Hasan Yüksel’ Murat Dağında çıkarılacak altın madeni ve benzeri madenlerin çıkarılmaması için gösterdiğimiz tepkilerde hep yanımızda olan Atatürkçü düşünce derneği Uşak şubesi yöneticilerine teşekkür ederim bu gösterdiğimiz tepkiler bireysel değil toplumsal bir tepkidir. Murat dağında altın çıkarılmaya başlandığı taktirde sadece 15 milyon insanı ve milyonlarca canlıyı etkileyeceğini vurguladı.

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
 İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
"