İYİ PARTİ UŞAK İL BAŞKANI NACİ YILDIRIM KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.

İYİ Parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bayramlar, dini ve milli duyguların perçinleştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günlerdir.

İYİ PARTİ UŞAK İL BAŞKANI NACİ YILDIRIM  KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.
İYİ PARTİ UŞAK İL BAŞKANI NACİ YILDIRIM  KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR KUTLAMA MESAJI YAYINLADI. egeseshaber

 Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir. Fedakarlığın simgesi olan Kurban ibadeti, insanları birbirine yaklaştıran, komşumuzu akrabalarımızı gözetmemize vesile olan anlamlı bir ibadettir. Bu bayram bizlere düşen görev muhtaçlı hanelere sevgimizi taşımaktır. Ziyaret bekleyen hastalarımızı ziyaret ederken, kapımızı çalan çocuklarımızın gülüşleriyle mutlu olacağız. Akrabalarımızı ziyaret ederken hiç tanımadığımız evlerin sofralarında bereket bulacağız. Bu anlamlı bayramın Uşak halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin ve İslam alemi’nin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
 İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
"