BAYRAMLAŞMADA MURAT DAĞI UNUTULMADI

Kurban bayramının ikinci gününde Cumhuriyet halk partisi Uşak il teşkilatı partililerle bayramlaştı. Parti binasında gerçekleşen bayramlaşmaya CHP Uşak il Başkanı Nadi Sancar’ Merkez İlçe Başkanı Halil Arslan, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım ve partililer katıldı.

BAYRAMLAŞMADA MURAT DAĞI UNUTULMADI
BAYRAMLAŞMADA MURAT DAĞI UNUTULMADI egeseshaber

 Bayramlaşma merasiminin ardından partililere konuşma yapan Uşak milletvekili Özkan Yalım ‘Murat Dağına değindi Yalım ‘Murat dağında maden çıkarılması için düşünülecek en son noktadır. 8 ili ilgilendiren sıcak ve soğuk suyu ile 3 denizi 2 havzayı besleye bir doğa harikasıdır 19 Ağustos’ta yapılacak bilirkişi heyetinin yapacağı incelemelerinde tüm Uşak Halkı ve çevre il ve ilçelerde Murat dağında bekliyoruz dedi. Maddi yönden önümüze bir sürü engel çıkarıyorlar ama Allah’ın izniyle boyun eğmeyeceğiz bazı taraflı medya kuruluşları CHP’nin madenlere karşı göstererek taraflı haber yapıyorlar biz yeraltı kaynaklarının çıkarılmasına karşı değiliz ancak doğaya zarar verilmesin sularımız kirlenmesin doğa zarar görmesin şartlara göre çıkarılsın dedi.

Ardından CHP İl Başkanı Nadi Sancar, açıklama yaparak partili üyelerinin ve Uşak halkının bayramını kutladı. Sancar’ yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi. Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı kurban bayramının mutluluğunu huzurunu partimiz adına sizlerle paylaşmak isterim. Partim ve şahsım adına bugüne kadarki çalışma ve gayretlerimizde tek amacımız üreten ürettiğini adil bir şekilde paylaşan ve dünyada saygın Türkiye’ye ancak laik demokratik sosyal hukuk anlayışıyla ulaşmak olduğunu her platformda savunmak olmuştur.

Bundan böyle yoksulun yanında olan ve yoksulluğu yenmek için mücadele eden yalan söylemeyen toplumsal yardımlaşmayı ve dayanışmayı önceleyen adalet ve yönetme kararımızdan vazgeçmeyeceğiz. Kronikleşmiş yoksulluk ve gelir dağımı eşitsizliğini demokrasinin ve insan haklarının evrensel kurallarını ülkemizde yerleştirmek için hiçbir menfaat ve siyasi çıkar gözetmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
Vali Funda Kocabıyık “Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir”
 İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
İSKENDER PALA’DAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET
"