Advert

MUAZZEZ ERSOY'LA 30 BİN KİŞİLİK 30 AĞUSTOS COŞKUSU

Simav Belediyesi tarafından düzenlenen 87. Simav Geleneksel Turizm ve Ticaret Panayırı’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları Türk Sanat Müziği’nin en önemli temsilcilerinden Muazzez Ersoy’un muhteşem konserine ev sahipliği yaptı.

MUAZZEZ ERSOY'LA 30 BİN KİŞİLİK 30 AĞUSTOS COŞKUSU
MUAZZEZ ERSOY'LA 30 BİN KİŞİLİK 30 AĞUSTOS COŞKUSU egeseshaber
Advert

Muazzez Ersoy, 30 bin kişinin katıldığı muhteşem kalabalığa şarkıları, enerjisi, naifliği ile damgasını vurdu. Ellerdeki Türk Bayrakları, Simavlıların büyük coşkusuna eşlik etti. MUAZZEZ ERSOY’UN 30 YILLIK HAYRANI HAYATINDA İLK KEZ MUAZZEZ ERSOY’A SARILDI TARHANA VE KESTANE RÜYASI KOLONYASI HEDİYE EDİLDİ Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, sahnede Muazzez Ersoy’la biraraya gelerek 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

Muazzez Ersoy’a Simav’ın meşhur kestanelerinden hazırlanan “Kestane Rüyası Kolonyası” hediye etti. Simav’da yaşayan Gülhan Özgür adlı hanımefendi, 30 yıldır büyük hayranı olduğu Muazzez Ersoy’u ilk kez yakından gördü. Simav Belediyesi'nin katkılarıyla Muazzez Ersoy ile buluşan, sarılan ve gözyaşlarını tutamayan Gülhan Özgür, Ersoy’a kendi yaptığı tarhana, turşu ve reçellerden sahnede hediye etti. Sahnede duygu dolu dakikalar yaşanırken Muazzez Ersoy “Kış ayında vazgeçilmezim tarhana çorbasıdır, bir de turşuların acı çıkarsa değme keyfime” diyerek tarhana ve turşu için teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Funda Kocabıyık, Eşme İlçesinde muhtarlarla bir araya geldi
Vali Funda Kocabıyık, Eşme İlçesinde muhtarlarla bir araya geldi
"