GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-12-2021 11:19   Güncelleme : 26-12-2021 11:43

1. ORTAKÖYLÜLER GECESİNDE ORTAKÖYLÜLER DOYASIYA EĞLENDİ!

Uşak Merkez Ortaköy’de dün gece moral gecesi düzenlendi. 1.cisi düzenlenen Ortaköylüler Gecesinde Ortaköylüler gecenin ilerleyen saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

1. ORTAKÖYLÜLER  GECESİNDE  ORTAKÖYLÜLER  DOYASIYA  EĞLENDİ!

Hayata geçirdiği bir proje ile adını sık sık bahsettiren Ortaköy Muhtarı İlyas Sungur, ekonomik sıkıntı ve diğer sıkıntılar yaşadığını düşündüğü köylülerine moral vermek için eğlenceli bir gece düzenleyerek bir ilke daha imza attı. Dün gece Ortaköy Düğün Salonunda düzenlenen Ortaköylüler Gecesine ilgi yoğun oldu. 

Ortaköylülerin yanı sıra köye gelen Uşaklılar da doyasıya eğlendi  ve moral depoladı.
Ortaköy Muhtarlığının düzenlemiş olduğu etkinliğe Uşak yerel basınında ilgisi yoğun oldu. Ayrıca Uşak Ülkü Ocakları katılım sağladı. MHP eski  İl Başkanı Muhterem Kuruçay, Uşak Ülkü Ocakları Başkanı Muhittin Selçuk Bozkurt ve 50’ye yakın Ülkü Ocaklı Ortaköylüler gecesine katıldı. 

Ortaköylüler gecesinde bir konuşma yapan İlyas Sungur; İlk defa düzenledikleri geceye gelen ve katkıda bulunan herkese teşekkür etti. 

Uşaklıara ve Ortaköylülere gelecek yıl bir çok etkinlik yapacakları müjdesini verdi. Ortaköylüler Gecesinde gelen misafirlere çeşitli ikramlarda bulunundu. Gelen misafirler gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi.